Маzhor izle 2021
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (1)
5.9 IMDB Puanı 527 Görüntülenme

Маzhor izle 2021

Маzhor türkçe dublaj ve altyazılı izleme 2021 yapımı Aksiyon, suç ve komedi türüne ait film imdb'den 5.9 puanlama almıştır. Filmin sahneleri Rusya'da çekilmiştir. Ülkesinde büyük bir izlenim alan film, izleyenlerde büyük bir etki yarattı.

Film konusu, Igor Sokolovsky (Pavel Priluchny) hapishaneden çıkar ve dizinin ilk sezonunda olduğu gibi tekrar zirveye çıkar. Neredeyse şans eseri vurulması sonucu öldürülecek olan sürgündeki Igor, tüm istediklerini ele geçirdiği sosyal bir hayata başlar. Uyuşturucu ve villalar, kadınlar ve gece kulüpleri hayatının en önemli şeyleridir. Fakat hapse girmesine neden olan düşmanları, FSB ve neredeyse tüm şehir tarafından peşine düşülmüştür. Görünüşe göre Sokolovsky'nin kendisinin kimin tarafında olması gerektiğini henüz çözememiştir.
Sokolovsky hapisten çıktıktan sonra adına çalıştığı ve elindeki bilgiler ile kendisini ve iş ağını bitirebileceği iş adamının yanına gider. Ondan para ve temiz bir hayat ister. Ignatyev ona istediği her şeye zaten sahip olduğunu daha fazlasını veremeyeceğini söylediğinde beklendiği gibi Igor onu tehdit etmeye başlar. Bunun üzerine Igor’u bir soygun çetesine yönlendirir ve oradan daha çok para kazanabileceğini söyler. Bunu parasız kalmaktan daha iyi bir seçenek olarak gören ana kahraman soluğu çetenin yanında alır.
Igor, intikam alma arzusuyla yanmaktadır, çünkü Ignatiev'i ebeveynlerinin ölümünden suçlu bulmaktadır. Babasının firmasını yönetir, miras yoluyla firma kendisine geçtikten sonra Ignatiev'in kızı Katya ile bir ilişkiye başlar.
Igor Sokolovsky, polis güçlerinin suç ağına sızmak için kullandığı gerekli bir bağlantı olarak çalışmaya başlar. Asıl planı annesinin ölümü ve babasının son zamanlarda öldürülmesinden sorumlu tuttuğu iş adamını devirmektir ve bu sonraki yaşamını şekillendiren iki büyük olay olarak hafızasına kazınmıştır. Igor Sokolovsky, her gün çeşitli suçların ifşa edilmesi üzerinde çalışan bir profesyonel olarak büyür, ancak hayatının önceki dönemlerinde edindiği düşmanları ona zorluk çıkartacaktır.
Babasının intikamını almak için iş stratejilerinde ustalaşır ve annesinin katilini bulup cezalandırmak için tamamen yeni bir şeyde ustalaşması gerekmektedir. Ve bunu yaparken onu zorlayan en zor şey yasalara uyması gerekmesidir. Igor annesinin katilini ararken gereken özellikleri edinse bile katili cezalandırmak için yasal yollara sahip olması ona büyük bir zorluk getirecektir.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Mazhor. Film

  Yayın Tarihi:

  02 Ocak 2021

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >