13 Minutes – 13 Dakika (2021) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.6 IMDB Puanı 639 Görüntülenme

13 Minutes – 13 Dakika (2021) izle

13 Dakika - 13 Minutes izle 2021 filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

film konusu: Heartland kasabası tarihindeki en büyük kasırga ile karşılaşmak üzeredir. Fakat kasaba sakinleri başlarına gelen diğer kasırgalardan farksız olacağını zannettikleri için yapılan uyarıları pek de kale almazlar. Bölge zaten kötü hava şartları ile bilinmektedir ancak kimse devasa bir kasırganın bölgeye direk geleceğini akıllarına bile getirmez.

13 Dakika türkçe dublaj izle Bu sırada Amy kasabanın dışında bulunan haber kanalında çalışmaktadır ve kendisi de ailesi ile birlikte bu kasabada yaşamaktadır. Fakat Amy olayın sandıkları gibi olmadığını ve yaklaşan kasırganın kasabanın tam ortasından geçeceğini ve şimdiye kadar da hiç görülmemiş derecede büyük bir kasırga olacağını öğrendiği zaman dünya başına yıkılır.

13 Minutes türkçe dublaj izle Amy’nin yanında olan Carlos ise Amy’nin durumu abarttığını zanneder ancak o da çok geçmeden olayın ciddiyetini kavrar. Aileler bu kasabadadır ve bir an önce oraya ulaşılıp herkese olayın ciddiyeti anlatılmalıdır. Amy ile Carlos yola çıktıklarında ise kasırga çoktan kasabanın girişine varmak üzeredir. Bir an önce olabildiğince çok kişiye haber veren Amy ve Carlos bu sefer de kendi ailelerinin peşine düşerler. Ancak aynı zamanda yolda giderken ve uyarılar verirken Amy ve Carlos başka iki aileyi de yanlarına alarak saklanmak için bir yer aradıklarında, kasırganın kasabaya ulaşmasına sadece 13 dakika kalmıştır. Şimdiyse bu dört aile arkalarına dahi bakmadan ve hep birlikte sığınacak güvenli bir yeri hem de 13 dakika içinde bulmalıdırlar. Kasırga’nın korkunç havası yaklaşırken bu birbirinden farklı dört aile güvenli bir yeri zamanında bulmayı başarabilecekler midir?
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  13 Minutes

  Yayın Tarihi:

  05 Kasım 2021

  Senaryo:

  Lindsay Gossling, Travis Farncombe

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >