A planı B planı (2022) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 1,286 Görüntülenme

A planı B planı (2022) izle

A planı B planı - Plan A Plan B izle 2022 Netflix komedi filmini TR Dublaj 1080p, 720p naklen ğcretsiz kalite de full HD görüntü kalitesiyle izle film izlett üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

A planı B planı Kaustabh başarılı ve cesur ve biraz da kibirli bir boşanma avukatıdır. Filmin diğer kahramanı olan Nirali ise bir çöpçatandır. Birçok çiftin evlenmesine vesile olan Nirali evlenmeyi her ne kadar onaylasa da aslında evliliğin kendisi için olmadığına inanmaktadır. Bu sırada ise olanlar olur ve Nirali genç ve yakışıklı avukatın bürosunun yakınlarında yeni bir yer tutar. Nirali burada yeni bir ortamda yeni müşterilerini ağırlamayı düşünürken Kaustabh ile karşı karşıya gelir. İlk etapta her şey yetişkinler gibi ilerlese de bir süre sonra işin rengi değişir.

Çünkü Kaustabh bir boşanma avukatıyken, Nirali ise çiftleri evlendiren bir kişidir. Bu iki zıt kutup bir araya geldiğinde ise başta ciddi olmaya çalışsalar da kısa süre sonra birbirleri ile alay etmekten kendilerini alamazlar. Dışarıdan bakıldığında bu durumun nasıl göründüğüne aldırış etmeyen ikili buldukları her fırsatta kendi düşüncelerini savunmakta ve bunu da alaycı bir biçimde yapmaktadırlar.
Kaustabh bulduğu her fırsatta Nirali’ye kendisine yeni potansiyel müşteriler gönderdiği için teşekkür etmekte ve Nirali ise sonuna kadar evlilik kurumunu savunmaktadır. Bir süre boyunca birbiri ile uğraşan çift henüz fark etmeseler de her geçen gün birbirlerine yakınlaşmaktalardır. Fakat bu yakınlaşma sırasında zeki avukat Kaustabh, Nirali’nin evliliği bu denli savunmasına rağmen aslında evliliği kendisi için asla düşünmediği gerçeğini anlayacaktır ve bu da Kaustabh’ın oyununun tamamen değişmesine sebep olacaktır. Bakalım Kaustabh ile Nirali’nin sonları evlilik olacak mıdır?
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Plan A Plan B

  Yayın Tarihi:

  30 Sep 2022

  Senaryo:

  Rajat Arora

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >