Are You There God Its Me Margaret
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
461 Görüntülenme

Are You There God Its Me Margaret

Are You There God Its Me Margaret filmi güncel 1080p tek parça izle türkçe dublaj yada altyazılı olarak full hd izle yüksek kalitede sinema keyfini 4k izle tek part 720p-izle

Are You There God It’s Me Margaret, Judy Blume’nin 1970 yılında yazdığı klasik çocuk romanından uyarlanan bir film. Filmin konusu, 12 yaşındaki Margaret Simon’ın, ergenlik döneminde kendisini bulmak için aradığı bir yolu konu alıyor. Margaret, küçük bir kasabada büyüyen, Yahudi bir ailenin ortasında, arkadaşlarının ve ailesinin etkisi altında, ergenlik çağının zorluklarıyla başa çıkmaya çalışan bir genç kızdır.

Margaret, ergenliğe geçişiyle birlikte birçok konu hakkında sorgulamaya başlar. Ailesinin inançlarının farklılığını, arkadaşlarının değişen davranışlarını ve cinsiyet rollerini, ergenlik döneminde kendisini tanımlayacak şekilde kendisini keşfetmeye çalışır. Kısaca, Margaret’in arayışı, ergenlik çağında kendini bulmak ve kim olduğunu anlamaya çalışmaktır.

Film, Margaret’in yaşadığı zorlukların yanı sıra, arkadaşlıklarının, arkadaşlarının ve ailenin kendisine verdiği desteği anlatıyor. Margaret’in arkadaşları ile aralarındaki ilişkileri ve Margaret’in ailesinin farklı inançlarının kendisine nasıl bir etki yarattığını görmek için, film, bu çatışmaların üstesinden gelmeyi başarmasını aratıyor.

Are You There God It’s Me Margaret, zorlukları, sorgulamaları ve arayışı boyunca kendini bulmaya çalışan genç bir kızın hikayesini anlatıyor. Filmin konusu, ergenlik dönemindeki kimlik arayışının insanlar üzerindeki etkileri üzerine düşündürücü bir bakış açısı sunuyor.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Are You There God? It's Me, Margaret.

  Yayın Tarihi:

  28 Nisan 2023

  Senaryo:

  Judy Blume, Kelly Fremon Craig

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >