Aslan Hürkuş 3: Anka Adası
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.2 IMDB Puanı 2 Yorum 175 Görüntülenme

Aslan Hürkuş 3: Anka Adası

(2023)
Aslan Hürkuş 3: Anka Adası: Ege Bölgesi'nde bir adada görevli olan Anka ve bilim insanı Fikret'in başından geçen heyecan dolu maceraları konu ediyor. Görevleri sırasında adaya bir gök taşı düşer ve yayılan manyetik alan, adadaki drone'ların canlanmasına neden olur. Drone'lar, Yusufçuk liderliğinde Anka'ya karşı cephe alır ve tüm uçan araçları emirleri altına almak ister. Anka, saldırgan drone'lardan kaçarken hasar görür ve yardımına Aslan, Hürkuş, Mehmet, Eren ve Zeynep yetişir.

Film, 10 Kasım 2023'te sinemalarda gösterime girdi ve 1 saat 27 dakika süren bir animasyon serüveni sunuyor. Yönetmenliğini H. Sinan Güngör, Halil Öztürk ve Semih Turalı'nın yaptığı filmin senaryosu Ali Hakan Kaya ve Sinem Doğangönül tarafından kaleme alınmıştır. Duygu Biçer, Fatih Özkul ve Elif Gizem Aykul gibi yetenekli seslendirme sanatçılarının performanslarıyla zenginleşen Aslan Hürkuş 3: Anka Adası, genç izleyicileri için macera dolu bir animasyon filmi olarak öne çıkıyor.

"Full HD izlett film sitesinde 'Aslan Hürkuş 3: Anka Adası' Türkçe dublaj izleyebilirsiniz."

Aslan Hürkuş 3: Anka Adası, animasyon sevenler için eğlenceli ve sürükleyici bir hikaye sunarak izleyicilerini büyüleyici bir yolculuğa davet ediyor.
1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (2)

    >