Babil – Babylon
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 558 Görüntülenme

Babil – Babylon

Babil - Babylon, 2023 yapımı bir bilim kurgu filmidir. Film, dünyanın dört bir yanındaki insanların, dünyanın sonunu getirmesine izin veren, üstün teknolojiye sahip ve ölümcül bir algı sistemi olan “Babil” in gelişimini konu almaktadır.

Kahramanımız, dijital göçebelerin lideri olan Ava, uygarlıkların ve doğanın ölümcül mücadelesinde yer almaktadır. Dijital göçebeler, insanlıkların kaderini değiştirmek için Babil’in gücünü kontrol etmek zorundalar. Ava, uzayın derinliklerinde gizemli bir sistemin sırlarını ortaya çıkarmak için mücadele vermektedir.

Babil, herkesin hayatını değiştiren, küresel bir kaos yaratan bir teknolojidir. Bir yandan, Babil teknolojisi insanların her yerde daha etkili ve daha kolay iletişim kurmasını sağlar. Diğer yandan, Babil teknolojisi insanların çoğunluğu tarafından kontrol edilen bir sistemdir ve çeşitli kötü amaçlar için kullanılabilir.

Ava, Babil’in sırlarını ve kullanımını araştırmaya çalışırken, kendini ve insanlığın geleceğini tehlikeye atmak zorunda kalacaktır. Babil’in kontrolünün ve kullanımının araştırılmasıyla, Ava’nın görevi insanlığın kaderini değiştirmektir.

Babil, insanlığın geleceği ve dünyanın kaderi için mücadele eden Ava’nın etrafında dönmektedir. Ava, Babil teknolojisini dünyaya getirmek ve insanların hayatının kontrolünü ele almak için mücadele edecektir.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Babylon

  Yayın Tarihi:

  23 Aralık 2022

  Senaryo:

  Damien Chazelle

  Ödüller:

  3 BAFTA 29 wins & 130 nominations total.Nominated for 3 BAFTA 29 ödül & 130 Adaylık. total

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >