Belalı Karakol – Copshop
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 940 Görüntülenme

Belalı Karakol – Copshop

Belalı Karakol - Copshop 2021 filmi güncel 1080p tek parça izle türkçe dublaj yada altyazılı olarak full hd izle yüksek kalitede sinema keyfini 4k izle tek part 720p-izle

Copshop, küçük bir kasabada yaşanan zor bir çatışmayı konu alan bir suç drama filmidir. Filmin konusu, kasabanın güvenlik güçleri tarafından korunan bir bölgedeki küçük bir marketi hedef alan bir suikast girişimine odaklanmaktadır. Suikastçılar, zorluklarını arttırmak için ağır silahlarını kullanırlar. Kasabanın güvenlik güçleri, suikastçıları durdurmak için olay yerine ulaşmak için çok zorlu bir mücadeleye giriyor.

Filmin başlangıcında, suikastçıların marketi hedef almasına karşılık kasabanın güvenlik güçleri, olay yerine ulaşmak için çok zorlu bir mücadeleye girer. Suikastçılar, kasabanın güvenlik güçlerine karşı olan silahlarını kullanırlar. Bu arada, kasabanın liderleri güvenlik güçlerini desteklemek için çok sayıda kişiyi toplar. Kasabanın güvenlik güçleri ve liderleri, suikastçıları yer alan yerlerden çıkarmak için zorlu bir çatışma başlatırlar.

Filmin sonunda, suikastçıların marketi hedef almasının ardından kasabanın güvenlik güçleri, suikastçıların çıkarmasını başarırlar. Suikastçılar, kasabanın güvenlik güçleri tarafından yakalanırlar. Filmde, kasabanın liderlerinin, güvenlik güçlerine destek olmalarının ve suikast girişimini önlemelerinin önemine vurgu yapılır. Copshop, insanların dayanışma ve cesaretinin önemini vurgulayan çarpıcı bir hikayedir.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Copshop

  Yayın Tarihi:

  17 Sep 2021

  Senaryo:

  Kurt McLeod, Joe Carnahan, Mark Williams

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >