Ben Efsaneyim 1080p Tek Parça izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 899 Görüntülenme

Ben Efsaneyim 1080p Tek Parça izle

(2007)

Yönetmen:

Francis Lawrence

Oyuncular:

Will Smith,Dash Mihok,Salli Richardson,Alice Braga,Paradox Pollack,Charlie Tahan,Marin Ireland,April Grace,Darrell Foster,Thomas J. Pilutik,Willow Smith,Samuel Glen,James Michael Mccauley,Pedro Mojica,Vince Cupone,Greg Wattkis,Anthony Vincent,David Hamilton Thomson,Charlie Sutton,Mark Steger,Eric Spear,Hannah Sim,Hollie K. Seidel,Will Rawls,Erin Owen,Okwui Okpokwasili,Luke Miller,Ian Mclaughlin,Jon-paul Mateo,Deborah Lohse,Asa Liebmann,Drew Leary,Heather Lang,Grasan Kingsberry,Reed Kelly,Eric Jenkins,Marc Inniss,Kennis Hawkins,Moses Harris Jr.,John Grady,Anika Ellis,Lynna' Davis,Katherine Brook,Exo,Mike Patton,Deborah Collins,Caitlin Mchugh,Abraham Sparrow,Alexander DiPersia,Blake Lange,Tyree Michael Simpson,Adhi Sharma,Madeline Hill,Gabriella Hill,Calista Hill,Steve Cirbus,Anthony C. Mazza,William Schultz (i),Kathryne Isabelle Easton
Ben Efsaneyim Ben Efsaneyim filmi 2007 8.1 1080p olarak izlemeniz için hazırRobert Neville etkin tek bilim adamıdır ve insanlığı yok edeceğine inanılan,önüne geçilemez tehlikeli virüs ona bulaşmamıştır. Virüs defa kısa tek vakitte insanların ölümüne neden olmuş, neticede Neville New York'ta yaşamda kalan tek insan olmayı başarmıştır. Fakat Neville'in vaziyeti defa zahmetlidir zira belki de dünya üzerindeki tek insan kendisidir. Üç sene süresince dolaşmakta, yaydığı radyo iletileri veyahut yaşamda kalan insanlara ulaşmaya çalışmaktadır.
Herhangi tek canlıya rastlayamayan Neville gerçekte yalnız değildir ve her hareketi izlenmektedir. Salgından sağ kurtulan külüstür insan-yeni mutantlar Neville'in ölümcül tek hataya butonunu beklemektedirler.Yorumlarınızın fullhdizlett.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Ben Efsaneyim -Ben Efsaneyim Keyifli seyirler.

1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >