Big George Foreman
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 1 Yorum 638 Görüntülenme

Big George Foreman

Big George Foreman filmi güncel 1080p tek parça izle türkçe dublaj yada altyazılı olarak full hd izle yüksek kalitede sinema keyfini 4k izle tek part 720p-izle

Big George Foreman adlı film 2023 yılında vizyona girecek olan bir biyografik film. Filmin konusu, dünyaca ünlü boksör ve Amerikalı eski millî boks şampiyonu George Foreman'ın hayatını konu alıyor.

Film, Foreman'ın kariyerinin başlangıcından beri yaşadıklarını konu alıyor. Çocukluğunun ve gençliğinin başından itibaren Foreman, çevresindeki insanların onu kolayca yenmesi gerektiği düşüncesinden kurtulmaya çalışıyor. Güçlenerek, çevresindekileri şaşırtmaya ve hakimiyet kurmaya çalışıyor.

Foreman, kariyerine başladığında, boks stili ve becerileriyle çevresindekileri etkiledi. Boks stili, rakiplerine karşı güç ve keskinlik kazandırdı. Bununla birlikte, hayatının her döneminde kendisine karşı çıkanlara karşı fiziksel gücünü kullanmamaya çalıştı.

Film, Foreman'ın hayatının büyük çoğunluğunu kapsayacak şekilde, kariyerinin en büyük zaferlerini, zorluklarını ve başarısını konu alıyor. İlk olarak amatör boks şampiyonu olarak tanındı ve en ünlü boks maçı olan "Rumble in the Jungle"ta Muhammad Ali'yi yenerek dünya boks şampiyonu oldu.

Film, Foreman'ın hayatının daha sonraki yıllarını da konu alacak. Dünya boks şampiyonu olan Foreman'ın, sonraki yıllarda, hayatının geri kalanını özgürce yaşayabilecek biçimde kararlar almasının ve hayatının farklı yönlere gitmesinin öyküsünü anlatacak.

Film, Foreman'ın yaşamının en önemli anlarının hikayesini anlatırken, bu olaylar arasındaki etkileşimleri ve bağlantıları da vurgulayacak. Foreman hayatının büyük bölümünü boks kariyeri ve başarılarıyla geçirdi, ancak hayatının büyük bir bölümünü de yardımseverlik ve cesaret gösterileriyle geçirdi.

Big George Foreman adlı film, Foreman'ın hayatının en önemli anlarından oluşan eğlenceli ve çarpıcı bir hikayeyi anlatacak. Filmin, kahramanımızın hayatının en iyi anlarını, çevresindekileri etkileyen yönlerini ve başarılarını yeniden yaşatmasını sağlayacak.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Big George Foreman

  Yayın Tarihi:

  28 Nisan 2023

  Senaryo:

  Frank Baldwin, George Tillman Jr., Dan Gordon

  Yorumlar (1)

  >