Black Adam
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 19 Yorum 865 Görüntülenme

Black Adam

Black Adam, DC Comics tarafından yaratılan bir kötü karakter. Dwayne Johnson tarafından canlandırılacak filmde, Johnson'ın karakteri Shazam'ın zorlu düşmanı olan Black Adam'ın hikayesi anlatılacak.

Black Adam, doğduğunda efsanevi bir kahraman olan Teth-Adam olarak adlandırılan ve Meksika'da yaşayan bir kabile olan Kahndaq'ın kralı olan bir köle olarak doğdu. Kahndaq köleliği kaldırdı ve Teth-Adam'ı kahraman olarak kralını korumak için kullandı. Ancak, Teth-Adam'ın gücünün kontrolünü yitirmesi sonucu, kötülükler yapmaya başladı ve böylece "Black Adam" olarak adlandırıldı.

DC'nin diğer bütün kahramanları gibi, Black Adam'ın da özellikleri var. Black Adam'ın güçleri Superman'e eşittir ve Black Adam'a ölümsüzlük, kuvvet, hız, güç, zaman yolculuğu ve hareketleri kontrol etme yeteneği verilmiştir. Black Adam'ın diğer özellikleri arasında, kötülükleri önlemek için konuşma yeteneği ve doğal doğal koruma güçleri de bulunmaktadır.

Filmin konusu, Teth-Adam'ın Black Adam'a dönüşmesi ve bu yeni kötü karakterin, Shazam ve diğer DC kahramanlarının dünyasına neler getireceği üzerine kurulacak. Bu kötü karakter, hem Shazam ve hem de diğer DC kahramanlarına karşı çıkarak, DC evreninin dünyasını keşif etmek için yeni yollar arayacaktır.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Black Adam

  Yayın Tarihi:

  21 Ekim 2022

  Senaryo:

  Adam Sztykiel, Rory Haines, Sohrab Noshirvani

  Yorumlar (19)

  >