Black Beach izle Netflix
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 372 Görüntülenme

Black Beach izle Netflix

Black Beach türkçe dublaj ve altyazılı izleme 3 Şubat 2021 tarihinde Netflix'in kütüphanesinde yayınlanan Black Beach filmi imdb'den iyi bir puan almıştır... Carlos Fuster, Belçika ülkesinde, Brüksel şehrinde yaşamını sürdürmekte olan ve uluslararası önem taşıyan Amerika Birleşik Devletleri menşeili bir petrol firmasının en tepesindeki İspanyol bir CEO’dur. 8 aylık hamile eşi Susan ve Birleşmiş Milletler’de diplomatik bir görevli olarak çalışan annesi Elena ile birlikte yaşamakta olan Carlos Fuster, oldukça lüks ve üst düzey bir yaşam sürmektedir. Ve bu sırada da şirket ortağı olarak Amerika Birleşik Devletleri’nin, New York eyaletine taşınmayı büyük bir umutla beklemektedir.
Hali hazırda oldukça lüks ve üst düzey bir yaşam sürmekte olan Carlos Fuster, 8 aylık eşi Susan ve eşinin annesi Elena, daha da iyi bir yaşam ve refah için New York şehrinde yaşamayı kafaya koymuştur. Ancak tüm bu planların yanında, her zaman hayatın kendisi ile ilgili daha büyük planları olduğunu unutmuştur. Carlos Fuster, Amerika Birleşik Devletleri’ne, New York’a gitme hayalleri kurarken, bir anda bir kaçırılma haberi gelir. Carlos Fuster’in de eskiden tanıdığı, eski bir arkadaşı birini kaçırmıştır ve patronları Carlos Fuster’in, Afrika’da bir adaya giderek Carlos’un eski arkadaşı Calixto Batete tarafından kaçırılan mühendis Steve Campbell için kaçıran kişi ile pazarlık yapmasını ister.
Bu işin kolayca ve hızlıca çözüleceği kanaatinde olan Carlos, hemen harekete geçer ve başkan Gregorio Ndong’un oğlunun evine doğru yola çıkar ve burada bir botta arkadaşı ve asistanı olan Eva ile birlikte yaşamakta olan İspanyol arabulucu Alejandra ile tekrar buluşur. Ancak olaylar tam bu noktadan sonra daha da karışmaya ve büyümeye başlar. Artan tansiyon arasında Carlos, eski aşkı olan Ada’nın, yıllar önce Calixto ile evlendiğini öğrenir.
3 Şubat 2021 tarihinde ülkemizde yayınlanarak izleyiciler ile buluşan Black Beach filminin yönetmenlik koltuğunda 2012 yılındaki Aquel no era yo filmi ile En iyi Kısa Film Oscar ödülüne aday gösterilen Esteban Crespo ismi oturuyor. Filmin senaryosu ise yine Oscar adaylığı bulunan Esteban Crespo ile David Moreno ikilisinin kaleminden çıkarak beyaz perdedeki yerini almıştır. Filmin oyuncu kadrosuna baktığımızda ise bizleri ilk olarak Raúl Arévalo, Paulina García ve Candela Peña isimleri karşılamakta.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Black Beach

  Yayın Tarihi:

  25 Sep 2020

  Senaryo:

  Esteban Crespo, David Moreno

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >