Boşluk – Blank (2022) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.7 IMDB Puanı 587 Görüntülenme

Boşluk – Blank (2022) izle

Boşluk - Blank izle 2022 Bilim kurgu filmini TR Dublaj 1080p, 720p naklen ğcretsiz kalite de full HD görüntü kalitesiyle izle film izlett üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Boşluk isimli HD formatındaki bu muhteşem bilim kurgu filminde Claire oldukça başarılı bir yazar olmasına rağmen bir süredir yazar bloğu adı verilen ve yazarların ilham eksikliğinden kaynaklanan bir sorunla uğraşmaktadır. Bu yüzden Claire yeni geliştirilen bir yapay zekâ programı kullanılan ve kendisi gibi sessizlik ve huzur arayanlara yardımcı olan bir program paketi satın alır. Bu paket karşılığında Claire ıssız bir malikaneye gidecektir ve burada kendisini ona özel olarak programlanmış yapay zekâ olan Rita bekleyecektir. Rita’nın programı ise Claire’in yeni kitabını tamamlaması üzerine kurulmuştur.

Claire ile Rita ilk birkaç günü birlikte gayet mutlu geçirirler ancak bu birkaç günün sonunda Claire dışarı çıkmak ve hava almak istediğinde Rita kapıyı ona açmaz ve evde kalıp kitabını bitirmesini ister. Claire ise bu durumu hemen Henry’ye yani program yöneticisine iletir. Fakat Henry, Rita’nın programına bir virüsün saldırdığını ve bu durumu en kısa sürede çözeceklerini söyler. Claire bunu duyduktan sonra biraz da olsun rahatlar ve sorunun birkaç saat içinde çözüleceğini zanneder. Fakat sorun çözülmek yerine giderek daha da kötüye gider ve sonunda Rita adeta Claire’i esir alır ve ondan hiç durmadan yazmasını ve yeni kitabını bitirmesini ister. Claire bir anda tatlı ve itaatkâr yardımcısının adeta bir canavara dönüştüğünü gördüğünde korkudan donar ve bir süre ne yapacağını şaşırır. Onu kandırabileceğini düşünen Claire kağıtlara sıradan harfleri sıralayarak Rita’yı kandırmayı denese de bunu başaramaz. Şimdi ise Claire kendisinde kat be kat güçlü bir yapay zekâ robotu ile bir ölüm kalım savaşına gireceğinin farkındadır. Rita’nın programına gerçekten de bir virüs mü sızmıştır yoksa bu sözde programın asıl amacı bu mudur? Claire bu korkunç durumdan kurtulmak için ne yapacaktır?
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Blank

  Yayın Tarihi:

  23 Sep 2022

  Senaryo:

  Stephen Herman

  Ödüller:

  5 ödül & 12 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >