Boston Strangler
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 458 Görüntülenme

Boston Strangler

Boston Strangler filmi güncel 1080p tek parça izle türkçe dublaj yada altyazılı olarak full hd izle yüksek kalitede sinema keyfini 4k izle tek part 720p-izle

Boston Strangler, 2023 yılında yayınlanacak olan gerçek bir hikayeyi işleyen bir film. Film, 1960'larda Boston'da meydana gelen bir dizi cinayeti anlatmaktadır. Misyon, olayların gerçek ağırlaştırıcısı olan Albert DeSalvo'nun yakalanması ve yargılanmasıdır. Ayrıca, film, 1960'lardaki kadın ve kızların korkunç durumlarının nasıl değiştiğini de göstermektedir.

Boston Strangler, Albert DeSalvo'nun çok sayıda kadın ve kızın cinayetini işlediğini ortaya koymak için gereken bilgileri incelemektedir. DeSalvo, özellikle kadınlara karşı tecavüz, cinayet ve baskın gibi suçları işlemiştir. Suçların kurbanları arasında, 13 yaşındaki bir kız ve 65 yaşındaki bir kadın bulunmaktadır. DeSalvo, bu suçlar için yakalanıp mahkemeye çıkarılmış ancak mahkeme tarafından suçsuz bulunmuştur.

Boston Strangler, DeSalvo'nun suçlarını araştırmak için Boston polisi tarafından kurulan bir ekibin çabalarını konu almaktadır. Ekip, kurbanların aileleri, arkadaşları ve mahalle sakinleriyle görüşerek DeSalvo'nun suçlarını çözmeye çalışmıştır. Ekip, çalışmalarının sonucunda DeSalvo'nun suçlarını çözmüş ve hapse atılmasına yol açmıştır.

Boston Strangler, 1960'lardaki kadın ve kızların cinsel şiddete maruz kalma olasılıklarını göstererek konuya bir göz atacaktır. Film, kadınlara ve kızlara karşı suçları işleyen katillerin nasıl yakalanacağını, aynı zamanda bu suçların nasıl önlenmesi gerektiğini de ortaya koyacaktır. Film, Boston'da meydana gelen cinayetlerin arkasındaki gerçekleri ortaya çıkarmak için girişilen çabaların anlatılacağı dramatik bir hikaye olarak gözüküyor.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Boston Strangler

  Yayın Tarihi:

  17 Mart 2023

  Senaryo:

  Matt Ruskin

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >