Büyük Savaşçı – Medieval (2022) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 664 Görüntülenme

Büyük Savaşçı – Medieval (2022) izle

Büyük Savaşçı - Medieval izle 2022 filmini TR Dublaj 1080p, 720p naklen ğcretsiz kalite de full HD görüntü kalitesiyle izle film izlett üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

14. yüzyılda Roma İmparatorluğu’nun ve Bohemya’nın başında olan 4. Wenceslaus için işler son zamanlarda hiç de yolunda gitmemektedir. Babası 4. Charles’ten tahtı devralmasının ardından yönetim konusunda babası kadar başarılı olamaması ve bu zayıf yönetim şekli nedeniyle her geçen gün krallık daha da güç kaybetmektedir. Kraldan sonra ülkedeki en güçlü soylulardan biri olan Rosenberg’li Henry III, ülkenin bu zayıf durumundan yararlanarak; kendisinden düşük soyluların mülklerini birer birer ele geçirmeye başlamıştır. Ta ki biri bu duruma karşı çıkmaya başlayana kadar.

Hem bir şövalye, hem bir paralı asker hem de gelecekte Hussite ordusunun başına geçecek olan Jan Zizka, Henry III’ün neredeyse tüm ailesini katletmesinin ardından ondan intikam almak için her şeyi yapmaya hazırdır. Bu sırada Henry’nin nişanlısı Katherine, beklenmedik bir şekilde Zizka’ya aşık olur ve ona bu intikam yolculuğunda yardım etmeye karar verir. Son derece gizli bir belge olan Lordlar Birliği anlaşmasını Zizka’ya veren Katherine, tüm komplonun ortaya çıkmasına neden olur. Bu olayın ardından Zizka, son derece zorlu bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. Ya krallıkta yüksek bir konuma gelerek adalet arayışından vazgeçecek ya da bu savaşına tek başına devam edecektir.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Medieval

  Yayın Tarihi:

  09 Sep 2022

  Senaryo:

  Petr Jákl, Petr Jakl Sr., Petr Bok

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >