Cadılar Bayramı Sona Eriyor – Halloween Ends
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
5.1 IMDB Puanı 645 Görüntülenme

Cadılar Bayramı Sona Eriyor – Halloween Ends

Cadılar Bayramı Sona Eriyor - Halloween Ends 2022 filmi güncel 1080p tek parça izle türkçe dublaj yada altyazılı olarak full hd izle yüksek kalitede sinema keyfini 4k izle tek part 720p-izle

Halloween Ends, 1978'de başlayan ve 2018'de sürümünün sonu olan Halloween film serisinin yedinci ve son filmidir. Michael Myers'un kötülüklerinden uzaklaşmak ve kötülüklerinin sona ermesini sağlamak için Laurie Strode, Haddonfield'te bir araya gelen insanlarla ittifak kurar. Aynı zamanda, Jamie Lloyd ve Tommy Doyle'un desteği ile, Laurie Myers'un bu kötücül planlarını durdurmak için savaşır.

Laurie, Jamie ve Tommy, Dr. Loomis ve Sheriff Leigh Brackett ile birlikte, Michael'ın kötülüklerini sona erdirmek için bir araya gelirler. Ancak, Michael ve kötülükleri kolayca ortadan kaldırılmaz. Onlar, Michael'ın nefretini ve gücünü yenmek için çabalamak zorundadırlar.

Laurie, Jamie ve Tommy, Michael'ın kötülüklerini bitirmek için çok zorlu bir savaşa girer. Michael, Laurie'nin öğrencilerinden birini kaçırır ve onların arkasından gelen tüm tehditleri karşılamaya çalışır. Laurie, Jamie ve Tommy, Michael'ın kötülüklerini sona erdirmek için çabalar.

Tüm bu çabaların sonunda, Laurie, Jamie ve Tommy, Michael'ın kötülüklerini tamamen sona erdirmek için çabalarının karşılığını alır. Michael'ın ölümüne neden olarak, Laurie, Jamie ve Tommy, Haddonfield'in ve kötülüklerin köküne kadar kurtulmuştur. Halloween Ends, herkesin kötülüklerden kurtulması ve Haddonfield'deki geleceklerinin güvenli olmasını temsil eder.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Halloween Ends

  Yayın Tarihi:

  14 Ekim 2022

  Senaryo:

  John Carpenter, Debra Hill, Paul Brad Logan

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >