Causeway (2022) izle
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (1)
6.5 IMDB Puanı 632 Görüntülenme

Causeway (2022) izle

Causeway izle 2022 Netflix filmini TR Dublaj 1080p, 720p naklen ğcretsiz kalite de full HD görüntü kalitesiyle izle film izlett üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

ABD ordusunda görevli bir askeri mühendis olan Lynsey (Jennifer Lawrence), gençliğinden beri bu işi yapmanın hayalini kuran ve şimdilerde de kariyerinden fazlasıyla memnun olan orta yaşlı bir kadındır. Kısa süre önce görev icabı Afganistan’a gönderilen Lynsey, her ne kadar burada işini başarılı bir şekilde yapıyor olsa da; kısa süre sonra buraya gelmenin bedelini ağır bir şekilde ödeyecektir. Günün birinde meydana gelen bir patlamanın ardından yaralanan Jennifer, aynı zamanda beyninden hasar almıştır.
Doktorların Lynsey’in beyninden aldığı bu hasarın onun çalışmasına büyük oranda etki edeceğini söylemesiyle birlikte genç kadın, her ne kadar istemese de ülkesine geri gönderilmek zorunda kalır. En sevdiği işi yapmaktan engellenmesinin yanısıra Afganistan’da şahit olaylarla birlikte ABD’ye döndüğünde travma sonrası stres bozukluğundan muzdarip olan genç kadının psikolojik hali, her geçen gün daha da kötüye gitmeye başlar. Hem aldığı yaranın yarattığı fiziksel hasar hem de yaşadığı olayların sebep olduğu psikolojik sorunlarla boğuşmak zorunda kalan Lynsey; en sonunda pes etmeyip hayatında beyaz bir sayfa açmaya çalışacaktır.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Causeway

  Yayın Tarihi:

  04 Kasım 2022

  Senaryo:

  Ottessa Moshfegh, Luke Goebel, Elizabeth Sanders

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >