Cehennem Azabı (2022) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.6 IMDB Puanı 1 Yorum 718 Görüntülenme

Cehennem Azabı (2022) izle

Cehennem Azabı - Hellhole izle 2022 netflix filmini TR Dublaj 1080p, 720p naklen ğcretsiz kalite de full HD görüntü kalitesiyle izle film izlett üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Cehennem Azabı, Tarihler 1987’yi gösterdiğinde Polonya'nın ıssız bir kasabasında dışarıdaki dünyadan kopuk, insanlara pek de sıcakkanlı yaklaşmayan bir manastır bulunmaktadır. Bu manastırda çalışan keşişler, dışarıdan mülk sahipleri için bir klinik işletiyor gibi gözükse de; işin aslı aslında böyle değildir. Çünkü bu kasaba son zamanlarda fazlasıyla gizemli ve kimin yaptığı bilinmeyen kaçırılma olaylarına tanık olmuştur. Bu gizemli kayboluşunun arkasındaki gizemi çözebilmek adına Marek isimli genç bir polis memuru, manastırdan şüphelenmeye başlar.

Cehennem Azabı türkçe dublaj izle Ancak manastırın herkesi içerisine kabul etmemesi nedeniyle Marek, son derece sıradışı bir plan yapmaya karar verir. Kendisini bir din adamı gibi tanıtarak manastıra girmeyi başaran Marek, yavaş yavaş buradaki din adamlarıyla yaklaşır ve onların güvenini kazanır. Bu sırada son derece trajik olaylara şahit olan Marek, manastırdaki insanların bazen din adamları tarafından işkence gördüğüne tanık olur. Kasabada meydana gelen kayboluşlarda manastırın parmağının olduğundan artık neredeyse emin olan Marek’in şimdi bir sorunu vardır. Çünkü bu manastırdan çıkmak girdiği kadar kolay olmayacaktır.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Hellhole

  Yayın Tarihi:

  26 Ekim 2022

  Senaryo:

  Bartosz M. Kowalski, Mirella Zaradkiewicz

  Yorumlar (1)

  >