Chaos Walking (Kaos Yürüyüşü) izle
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
7.3 IMDB Puanı 2 Yorum 483 Görüntülenme

Chaos Walking (Kaos Yürüyüşü) izle

Chaos Walking izle ya da Kaos Yürüyüşü izle 2021 filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Kaos Yürüyüşü, yönetmenliğini Doug Liman üstlenmiştir. Oyuncu kadrosunda: Tom Halland gibi isim yer almaktadır. Film, imdb'den en çok beklenilen filmler arasında. Film konusu: Todd Hewitt, insanlık için yeni bir umut olan "Yeni Dünya"nın uzak bir gezegeninde yaşamaktadır. İnsanlık için yeni bir umut olması beklenen "Yeni Dünya", "Noise" adı verilen bir virüs sebebiyle cehenneme döner. Bu virüs ile herkes birbirinin düşüncelerinden parçaları görebilmektedir. Kaos Yürüyüşü izle Bu virüs pek çok kişiyi getirdiği sonsuz gürültü sebebiyle deliliğe sürüklemiştir. Ancak günün birinde Todd çok önemli bir keşif yapar; Viola isimli bir genç kızla karşılaşır. Viola'nın yanında virüs etkisiz hale gelmektedir. Bu birbirleri ile pek de alakası olmayan ikili, keşfedilmemiş bir gezegende tehlikeli bir maceraya girerler. Tüm düşüncelerin duyulduğu, tüm hareketlerin görüldüğü bu çevrede kaçmaya ve saklanmaya çalışan Todd ve Viola, geride bıraktıkları hayatları ve yeni dünyaları hakkında birçok gerçeği öğreneceklerdir... iyi seyirler dileriz.

Filmi izledikten sonra imdb ve ekşi üzerinden değerlendirebilirsiniz. Filmin trailer, cast ve fragmanını da buradan bulabilirsiniz.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Chaos Walking

  Yayın Tarihi:

  05 Mart 2021

  Senaryo:

  Patrick Ness, Christopher Ford, Patrick Ness

  Yorumlar (2)

  >