Çılgın Şapkacı (The Mad Hatter) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2.8 IMDB Puanı 291 Görüntülenme

Çılgın Şapkacı (The Mad Hatter) izle

Çılgın Şapkacı izle ya da The Mad Hatter izle 2021 filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

film konusu: 21 yaşındaki Henry ve üç sınıf arkadaşı, 1880'lerde cömert bir partide ölenlerin peşinden koştuğu iddia edilen "Çılgın Şapkacı" konağında hafta sonu psikoloji çalışması için profesörlerine katılır. Henry, çalışmanın, kız kardeşi Mia'nın boğulmasına ilişkin korkunç kâbuslarını iyileştireceğinden umutludur, ancak hafta sonu ilerledikçe sınıf arkadaşlarının kâbusları birer birer ortadan kaybolana kadar kötüleşir. Çılgın Şapkacı türkçe dublaj izle Henry ve sınıf arkadaşlarından üçü, perili 'Çılgın Şapkacı' malikânesinde psikoloji profesörleriyle hafta sonu çalışmasına gönüllü olduklarında akıl almaz şeylerle karşılaşırlar. Olağandışı bir profesör, dört öğrencisini de yanına alır ve bir şehir efsanesi olan “Çılgın Şapkacı”nın evine götürür. Endişelenecekleri bir şey olmadığını söylese de öğrenciler biraz korkar. Ev ve Çılgın Şapkacı hakkında anlatılan hikâyeler oldukça korkutucudur. Ancak Şapkacı çok uzun yıllar önce hayatını kaybetmiştir ve eve musallat olan kimsenin olmadığı profesöre göre açıktır. Ancak öğrenciler birer birer ortadan kaybolmaya başlayacak ve işler oldukça korkutucu bir hal alacaktır.

Ve geriye kalanlar, profesörün deneyinin gerçekten bilimsel olup olmadığını ve Şapkacı'nın deliliğine yenik düşüp onu yaymaya karar verip vermediğini sorgulamaya başlar. Henry durumun farkına varmaya başlar ancak artık her şey için çok geçtir. The Mad Hatter türkçe dublaj izle Profesörü ona kız kardeşi Mia’yı kaybettikten sonra gördüğü kâbuslara bu deneyin son vereceğini söylese de yaşadıklarının Henry’e daha fazla kâbus vereceği gün gibi açıktır. Aslında sadece kâbus görmeyecek, önündeki gecede bütün kâbuslarından daha kötü şeyleri birebir yaşayacaktır. Henry hayaletlere inanan biri olmamıştır ancak bu konudaki fikirlerinin tamamı kökünden değişmek üzeredir. Muhteşem efektlerin kullanıldığı filmde hayaletler ve dünya dışı varlıklar Henry ve arkadaşlarına oldukça zor anlar yaşatacaktır. Bu durumdan kurtulmaları her ne kadar zor gibi gözükse de ellerinden gelenin en iyisini yapmak dışında başka bir çareleri yoktur. Ancak ne Şapkacı’nın, ne de hayaletlerin durmaya niyeti yoktur.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Mad Hatter

  Yayın Tarihi:

  29 Ocak 2021

  Senaryo:

  R.V. Romero, Cate Devaney, Armando Gutierrez

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >