Çizmeli Kedi Son Dilek
4.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.4 /10 (5)
7.9 IMDB Puanı 619 Görüntülenme

Çizmeli Kedi Son Dilek

Çizmeli Kedi Son Dilek, 2023 yapımı bir animasyon filmidir. Film, Çizmeli Kedi'nin, arkadaşlarıyla birlikte, sihirli bir keçiye karşı son arzusunu gerçekleştirmek için yolculuğa çıktığını anlatıyor. Çizmeli Kedi, arkadaşlarıyla birlikte, hayaletli ormanlardan kötü kralın hanedanından, kötü kraliçenin kötü planlarından, kötü kraliçenin kötü kölelerinden ve kötü prenslerinden kaçmak zorunda kalıyor.

Çizmeli Kedi, kötü kraliçenin onun arzusunu gerçekleştirmesine izin vermesi için kötü kraliçenin üç dileğini yerine getirmek zorunda kalıyor. Çizmeli Kedi, arkadaşlarıyla birlikte, üç görev yapmak zorunda kalıyor. İlk görev, kötü kraliçenin kötü prensine karşı savaşmaktır. Savaşı kazanmak için, Çizmeli Kedi ve arkadaşları, çoğu zaman çok büyük etkileşimler yaşamak zorunda kalıyor. Sonunda, Çizmeli Kedi ve arkadaşları, kötü kraliçenin üç dileğini yerine getiriyor ve onun arzusu gerçekleştiriliyor: sihirli keçiye karşı son arzusu.

Yolculukta, Çizmeli Kedi ve arkadaşları, çok sayıda maceraya atılıyor. Kötü kraliçenin planlarını bozmak için karşılaştıkları çok sayıda zorlukları aşmak zorunda kalıyorlar. Ancak, zorlukların üstesinden gelerek, Çizmeli Kedi ve arkadaşları, sonunda sihirli keçiye karşı son arzusunu gerçekleştiriyor. Sonunda, arkadaşlarıyla birlikte, mutlu bir sona ulaşıyorlar.

Çizmeli Kedi Son Dilek, çocuklar için muhteşem bir macera seyretmek isteyen herkes için harika bir film olacak. Film, çocuklar için öğretici ve eğlenceli olacak ve çocuklar bu macerayı sevecekler. Film, arkadaşlık, bağlılık, zorlukları aşma ve umut dolu bir sona ulaşma temalarını işleyecek.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Puss in Boots: The Last Wish

  Yayın Tarihi:

  21 Aralık 2022

  Senaryo:

  Paul Fisher, Tommy Swerdlow, Tom Wheeler

  Ödüller:

  1 Oscar Adaylığı. 1 ödül & 51 adaylık. total

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >