Claus Ailesi
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 334 Görüntülenme

Claus Ailesi

Claus Ailesi, Jules her daim Noel’den nefreti ile tanınan birisi olmuştur. Hiç kimse bu nefretin tam sebebini çözemese de Jules, Noel yaklaştığında somurtkan ve nefret dolu havası ile tanınmaktadır. Fakat Jules kısa süre içinde Noel için ailesinin ne denli önemli olduğunu anlayacak ve kendisine verilecek çok büyük bir görevi de yerine getirip getirmemek konusunda ikilemde kalacaktır.


Jules, Noel zamanı yine aynı somurtkanlığını takınmışken dedesinin hasta olduğunu öğrenir ve hemen dedesini görmeye gider. Dedesi Jules’u gördüğü için sevinir ve onunla konuşmak istediğini ve ondan ilk kez çok önemli bir şey isteyeceğini söyler. Jules dedesini çok sevmektedir ve her şeyi yerine getireceğini söyler. Jules’un dedesinden öğrendiği ilk önemli sır ise dedesinin bizzat Noel Baba’nın ta kendisi olduğudur. Bunu duyunca şok geçiren Jules ikinci duyduğu karşısında bu sefer çok sinirlenir. Çünkü dedesi Jules’dan hasta olduğu için bu yıl hediyeleri dağıtamayacağını ve bunun korkunç bir durum olacağını ve bu yüzden de bu Noel’de kendisi yerine hediyeleri her kese Jules’un dağıtması gerektiğini söyler.


Jules bu duydukları karşısında hiç sevinmez ancak çok şaşırır. Başta ne yapacağını bilemeyen Jules konu dedesi olduğu için bunu yapmayı kabul etmekten başka bir yol bulamaz. Ancak bu dedesinin sandığından Jules için daha zor olacaktır. Dedesi Jules’un bu Noel nefretini hafife almıştır ve gerçekten Jules’un, Noel’den ne denli nefret ettiğinin farkında bile değildir. Şimdiyse her şey Jules’un ellerindedir ve ya yüzyıllardır süren aile geleneğini yerine getirmek zorundadır.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  De Familie Claus

  Yayın Tarihi:

  01 Kasım 2021

  Senaryo:

  Matthias Temmermans, Ruben Vandenborre, Elke de Gezelle

  Ödüller:

  1 ödül

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >