Confession – Jabaek
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 337 Görüntülenme

Confession – Jabaek

Jabaek filminin konusu, efsanevi bir savaş arabasının kalan son örneklerinden birinin çok zorlu bir yolculuğa çıkmasını konu alıyor. Film, bölgesel bağımsızlık savaşçılarının karşı karşıya olduğu, uluslararası bir kötülük tarafından kontrol edilen bir Orta Doğu ülkesinde geçiyor.

Bir grup insan, Jabaek isimli savaş arabasının kalan son örneklerinden birini, kendilerini kurtarmak için kullanmak için görevlendirilir. Bu grup, ülkenin bağımsızlığını kurtarmak için çok tehlikeli ve çetin bir savaşa girişecektir. Onların amacı, ülkenin kötülüğün elinden kurtarılmasını sağlamak ve iktidarı ulusalcıların eline almaktır.

Grup, savaş arabası ile çok tehlikeli yerlere giderek, uluslararası kötülüğün siyasi iktidarını ortadan kaldırmaya çalışacaktır. Grup, ülkenin sınırlarının her yönünde askeri üsleri, askeri bölgeleri ve çok sayıda gizli konumu bulacaktır. Uluslararası kötülüğün liderleri, savaş arabasını durdurmak için her şeyi yapacaklardır.

Bütün bu tehlikeleri aşarak, grup, ülkenin bağımsızlığını kurtaracak ve kötülüğün elinden kurtaracaktır. Grup, savaş arabası ile kötülüğün önünü kesmeye çalışacak ve ülkenin özgürlüğünü yeniden kazanmaya çalışacaktır.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Confession

  Yayın Tarihi:

  26 Ekim 2022

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >