David ve Elfler izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.3 IMDB Puanı 467 Görüntülenme

David ve Elfler izle

David ve Elfler 2021 Netflix Filmi Full HD Türkçe Dublaj izle Film, çalışmaktan yorulan bir elfin, bir çocuğun yardımıyla dünyaya kaçmasının hikayesini anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Cyprian Grabowski, Jakub Zajac, Cezary Zak, Anna Smolwik gibi oyuncular yer almaktadır.

Ailenizle birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz noel filmleri arasında yer alan David ve Elfler filminin konusuna gelirsek, Piotr ve Hania, Noel'i Hania'nın ebeveynleri ve ergenlik öncesi oğulları Dawid ile kutlamaktadır. Wilanow ise daha iyi bir işte çalışabilmek için Varşova'ya taşınmayı planlar. Noel Baba'nın diyarında ise elfler Noel’e hazırlanmaktadır. Elf Albert, arkadaşı elf Erwin'le dalga geçmek için can atmasına rağmen yılın çalışanı ödülünü kazanır ve Albert'in el çabukluğu sayesinde Dawid, gerçek hediyesi yerine minyatür bir Albert alır. Piotr hediyenin nasıl ortaya çıktığını bilmese de oldukça heyecanlıdır.

David ve Elfler filminde bir yıl sonra, aile Varşova'ya taşınmıştır. Piotr'un patronu, Noel’den hemen önce ona projesini hatırlatmak için Piotr'u arar. Albert, Dawid'i bulmak için dünyayı gözetlerken, Albert ise elflerin neden dünyayı ziyaret etmediğini merak eder. Noel Baba ise ona insanların ne kadar tehlikeli olabileceğini anlatır. 2004'te Varşova'da, 1923'te Berlin'de ve 1992'de Nowy Jork'ta hediyeler dağıtırken insanlar onu neredeyse yakalamak üzere olduğu için insanlardan çekinmektedir. Noel Baba'nın sözleri Albert'i önemli ölçüde etkiler ve her yıl hediye götürmenin boşuna olduğunu düşünmeye başlar.

Albert merakını yenmek için dev bir kartopuyla dünyaya iner ve şüphesini gidermek için Dawid ile tanışır ve ikili bir dizi maceraya başlar. Ancak insanların dileklerini gerçekleştirmeye yönelik girişimleri felaketlerle sonuçlanır. Bu sebepler Albert sihirli güçlerini kaybeder. Bazı çocuklar tarafından zorbalığa uğrayan Dawid, parktan çıkmak üzereyken, Albert'in yolun diğer tarafında kardan çıktığını görür ve karşıdan karşıya geçerken, Albert sihirli bir şekilde kamyonu oyuncak kamyona dönüştürmek üzereyken, neredeyse bir araba kaza yapar. Kendini kaybeden şoför ise kamyonunu geri almak için Albert'i kovalar. Sürücü, muhtemelen tek gelir kaynağı olan kamyonunu kaybetse de, Albert insanların davranışlarını anlam verememektedir.

Diğer tarafta ise Erwin'in ona daha önce verdiği bir cihazdan enerji kaybetmeye başlar ve seviyesini yükseltmesi için insanları daha fazla mutlu etmesi gerekmektedir. Dawid'in Noel babayı bulmak için büyükanne ve büyükbabasının evine gitme fikri Albert’e çekici gelir ve birlikte onların evine gitmek için yolculuğa çıkarlar, ancak yoğun kar yağışı nedeniyle geceyi ormanda geçirmek zorunda kalırlar. Noel baba ise karısıyla birlikte dünyaya gelir ve Albet’i bulmak için Piotr'un evine giderler.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Dawid i Elfy

  Yayın Tarihi:

  06 Aralık 2021

  Senaryo:

  Marcin Baczynski, Mariusz Kuczewski

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >