Doğal Işık (Natural Light) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 347 Görüntülenme

Doğal Işık (Natural Light) izle

Doğal Işık izle ya da Natural Light izle 2021 filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

film konusu: Bir yüzbaşının gözünden doğu cephesindeki Macar askerlerinin çaresiz yaşamları, görevleri, cephe hattını güvence altına almak için Sovyet partizanlarını bulmak ve yakalamaktır. Dünya Savaşı sırasında Sovyetler Birliği'nin işgali altında, István Semetka, partizan grupları için özel bir birimde keşif görevi yapan basit bir Macar çiftçidir. Uzak bir köye giderken, bölüğü düşman ateşi altına girer. Komutan öldürülürken, kontrol edemediği bir kaosa sürüklenen Semetka, korkularını yenmek ve birliğin komutasını almak zorunda kalır.

Basit bir çiftçi olan Istvan Semetka, Macar ordusuna alınır. Komutanı tarafından bir ormanı aramaya gönderilen Istvan, geri geldiğinde birliğinin saldırıya uğradığını öğrenir. Komutanın öldürülmesiyle Semetka, kontrol edemediği bir kaosa sürüklenir ve korkularının üstesinden gelmek ve birimin komutasını almak zorundadır.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Natural Light

  Yayın Tarihi:

  16 Sep 2021

  Senaryo:

  Dénes Nagy, Pál Závada

  Ödüller:

  3 ödül & 10 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >