Um Pai no Meio do Caminho – Double Dad izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 489 Görüntülenme

Um Pai no Meio do Caminho – Double Dad izle

Um Pai no Meio do Caminho - Double Dad izleme Netflix Filmi Double Dad Türkçe dublaj izleme Film, Maíse Silve’nin başrolünü üstlendiği,Rebouças'ın, “Tudopor Um Pop Star” ve “Ela Disse, Ele Disse” filmlerinden sonraki üçüncü film oyunculuğu tecrübesi olmuştur. Aktrisin önümüzdeki üç yıl boyunca Netflix'te rol almak için çalışmalara başladığı üç filmden ilkidir.

Hikayede Maísa, Silve Vicenza karakterini canlandırmaktadır. Vicenza 18 yaşına yeni girmiş ve kökenlerinin peşinden gitmeye karar vermiştir. Çünkü 18 yıldır babasının eksikliği ile büyümüş ve artık bu durum onu üzmeye başlamış ve gerçek babasını bulmak istemektedir. Vicenza, daha spesifik olarak babasının kim olduğunu öğrenmeye çalışmaktadır. Raion adındaki dostu ona istediği bilgileri verir fakat bu onlara inanmaz ve gerçeği kendisi öğrenmeye karar verir. Fakat annesi onun bu isteğinden vaz geçmesini ister çünkü bunun boş bir arayış olduğunu eğer babası onu o kadar önemsiyor olsaydı kendisinin zaten onu bulacağını söyler.

Vicenza, annesinin Hindistan'a gitmesinden yararlanarak yaşadıkları hippi topluluğundan kaçar, bir otobüse biner ve Rio de Janeiro'nun ortasında, ilk bulabildiği bilginin peşine düşüp babasını aramaya başlar.
Böylece Vicenza, babası olarak yaşayan ilk ve o zamana kadar tek bulduğu insan Paco (Eduardo Moscovis) ile tanışır. Paco, bir kız çocuğu sahibi olma fikrini endişeyle karşılayan, yaratıcı bir çevreden yetişmiş bohem bir ressamdır. İkinci aday Giovani (Marcelo Médici), başarılı bir finans ajanıdır ve Vicenza'nın varlığını ve kıza babalık yapma olasılığını keşfettiğinde çok şaşırır.18 yıldır hiç babası olmayan Vicenza’nın artık iki babası vardır.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Double Dad

  Yayın Tarihi:

  15 Ocak 2021

  Senaryo:

  Renato Fagundes, Thalita Rebouças

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >