Drive My Car
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 1 Yorum 544 Görüntülenme

Drive My Car

Drive My Car filmi güncel 1080p tek parça izle türkçe dublaj yada altyazılı olarak full hd izle yüksek kalitede sinema keyfini 4k izle tek part 720p-izle

Drive My Car, 2021 yapımı komedi-dram türündeki bir filmdir. Filmin konusu, gözleri önünde bulundurulmaz bir şekilde zengin bir ailenin çocuğu olan Maho’nun çıkmazındaki hayatının dramatik bir biçimde değişimine odaklanıyor. Maho, üniversite hayatının son günlerinde, ünlü bir mahkumun sürücü olarak kullanılmasını sağlamak için özel bir araba kiralama şirketine başvurur. Maho, yakın arkadaşı ve araba kiralama şirketinin sahibi olan Kana ile arasındaki dostluk ve bağlarının güçlenmesine yardımcı olur.

Araba kiralama işi, Maho’nun çok daha derin bir anlamda hayatının ne kadar çok farklı olduğunu anlamasına yardımcı olur. Maho, çalışmak zorunda kalırken, yakın arkadaşlarıyla arasındaki güveni geliştirir. Bu süreç, Maho’nun hayatının ne kadar çok farklı olabileceğini keşfetmesine yardımcı olur.

Aynı zamanda, Maho'nun arkadaşlarının, özellikle Kana'nın, kendi hayatlarının farklı yönlerini keşfetme yolunda teşvik edici olması da film boyunca devam eder. Maho ve Kana arasındaki ilişkinin güçlenmesi, Maho’nun kendisi, arkadaşları ve ailesi hakkında ön yargılarını değiştirmeyi sağlar. Drive My Car, Maho'nun bu süreçteki zorlu öğrenme ve gelişme sürecini konu alıyor. Maho, kendisi ve arkadaşları hakkındaki ön yargılarının üstesinden gelir ve hayatının farklı yönlerini keşfetmeye devam eder.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Drive My Car

  Yayın Tarihi:

  20 Ağustos 2021

  Senaryo:

  Haruki Murakami, Ryûsuke Hamaguchi, Takamasa Ôe

  Ödüller:

  1 Oscar Kazandı. 86 ödül & 113 adaylık. total

  Yorumlar (1)

  >