Earwig’in Sihirli Şarkısı (2020) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.8 IMDB Puanı 724 Görüntülenme

Earwig’in Sihirli Şarkısı (2020) izle

Earwig'in Sihirli Şarkısı - Earwig and the Witch izle 2020 animasyon filmini TR Dublaj 1080p, 720p naklen ücretsiz kalite de full HD görüntü kalitesiyle izle film izlett üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

1990'larda İngiltere'de bir cadı, çocuğu Earwig’i St Morwald'ın, Home For Children adındaki yetimhane evine bırakır. Başhemşire, çocuğun adının onun için uygun olmadığını düşünür ve ismini Erica Wigg olarak değiştirir. Yıllar sonra Earwig, herkesin istediğini yaptığı bir yetimhanede yaşayan 10 yaşında kendi halinde takılan bir çocuktur. Oradaki tek arkadaşı olan arkadaşı ile yaşamak ister ve bu yüzden evlat edinilmek istemez. Bir gün, garip bir çift olan Bella Yaga ve Mandrake, Earwig'i iradesi dışında evlat edinir. Eve döndükten sonra Bella Yaga, Earwig'e kendisinin bir cadı olduğunu söyler ve Earwig'i yalnızca fazladan bir çift el karşılığında ev işlerine yardım etmesi için evlat edindiğini anlatır. Earwig, sadece Bella Yaga ona büyüsünü öğretirse ona yardım etmeyi kabul edeceğini söyler. Earwig büyü için malzemeleri hazırlar ve atölyeyi temizler. Zavallı çocuk bitkin ve yorulmuş bir halde evden ayrılmaya çalışır ancak Mandrake'in sihirli bir şekilde tüm çıkışları kapattığını görür. Eski grup Earwig'in kasetlerini dinlemeye başlar ve Bella Yaga'nın kedi arkadaşı Tomaso'nun konuşabildiğini fark eder. İkili, onları büyülere ve Bella Yaga'nın cezalarına karşı bağışık kılan bir büyü yaratmak için bir gece çalışmasına girer.
Ayrıca, Earwig'i kovması için Bella Yaga'ya vücudunda fazladan bir çift el veren bir büyü üzerinde çalışırlar. Büyü başarılı olur ve Bella Yaga, fazladan eline öfkelenir ve Earwig'in odasında beliren sihirli solucanları fırlatır. Earwig'in büyülü direnci nedeniyle solucanlar zararsızdır. Earwig solucanları duvardaki bir delikten gönderir ama bu Mandrake'i kızdırır. Ardından gelen kaosta Earwig, Mandrake'in odasına girer ve kendisinin ve Bella Yaga'nın grubun üyeleri olduğunu keşfeder. Earwig yeni gücüyle evi ele geçirebilir ve başkalarına istediğini yaptırabilir. Hatta arkadaşı Custard'ı, Noel'e davet etmeyi bile başarır. Custard geldiğinde, grubun başka bir üyesi olan Earwig'in annesi sürpriz bir ziyarette bulunur.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Earwig and the Witch

  Yayın Tarihi:

  30 Aralık 2020

  Senaryo:

  Diana Wynne Jones, Keiko Niwa, Emi Gunji

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >