Esaret Locked In
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (1)
5.2 IMDB Puanı 190 Görüntülenme

Esaret Locked In

(2023)

Yönetmen:

Nour Wazzi

Oyuncular:

Famke Janssen, Anna Friel, Finn Cole
Esaret Locked In filmi güncel 1080p tek parça izle türkçe dublaj yada altyazılı olarak full hd izle yüksek kalitede sinema keyfini 4k izle tek part 720p-izle
"Esaret: Locked In" adlı film, dramatik bir gerilim türünde, izleyicileri sürükleyici bir hikayenin içine çeken bir yapım olarak dikkat çekmektedir. Bu Netflix filmi, bir hemşirenin komadaki bir hastanın sırlarını açığa çıkarmaya çalışırken karşılaştığı olayları konu alır. İyi kalpli bir hemşirenin gözünden anlatılan bu film, insan doğasının karmaşıklığını ve karanlık yönlerini keşfederken aynı zamanda dramatik bir rekabet, ihanet ve cinayet örgüsünü de işler.

Hikaye, başroldeki iyi kalpli hemşire Sarah Johnson ile başlar. Sarah, özellikle komadaki hastalara verdiği özel bakımıyla tanınan bir hemşiredir. Bir gün, hastanesine getirilen gizemli bir hasta olan Michael (Başrol Oyuncusu Adı), Sarah'ın hayatını değiştirir. Michael, bir trafik kazası sonucu komaya girmiştir ve kimliği belirsizdir. Sarah, onunla ilgilenmeye başlar ve bir yandan onun kimliğini öğrenmeye çalışırken diğer yandan da onunla iletişim kurmaya çabalarken tuhaf şeyler fark eder.

Michael'ın komadaki hali, Sarah'ı merak içinde bırakırken, hastanenin diğer personeli arasında da konuşulan tuhaf olaylar başlar. Bazı hemşireler ve doktorlar, Michael'ın varlığından rahatsız olmaya başlar ve onunla ilgili sırlı konuşmalar yaparlar. Sarah, Michael'ın kimliğini çözmek için bu sırları açığa çıkarmaya kararlıdır ve bu arayışı sırasında hastanede gördüğü tuhaf davranışların sadece bir sır perdesi olduğunu keşfeder.

Sarah, Michael'ın geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırmalara başlar. Michael'ın ailesini ve arkadaşlarını bulur ve onlarla iletişime geçer. Ancak her yeni bilgi, daha fazla soru işareti doğurur. Michael'ın ailesi, onun hayatı hakkında bilgi vermek istemez ve korkunç bir sır sakladıkları izlenimini bırakır.

Bu noktadan itibaren film, Sarah'ın karşılaştığı sırların gizli bir rekabetin, ihanetin ve cinayetin içine sürüklediği bir yolculuğa dönüşür. Sarah, Michael'ın komadaki hali ve kimliğiyle ilgili gerçeği öğrenmeye yaklaştıkça, tehlikeli bir oyunun içine çekilir. Hastanedeki bazı personel, Michael'ın kimliğinin açığa çıkmasını engellemek için her türlü yolu denemeye başlar. Sarah, bu entrikaların içinde kaybolurken, Michael'ın geçmişiyle ilgili korkunç gerçeği açığa çıkarmak için son bir çaba sarf etmeye kararlıdır.

"Esaret: Locked In" filmi, sırların, rekabetin, ihanetin ve cinayetin karmaşık örgüsünü işleyen bir gerilim filmi olarak izleyicileri ekrana kilitleyecek. İyi kalpli bir hemşirenin sırların ve tehlikelerin arasında yolculuğunu anlatan bu film, insan doğasının derinliklerine inerken izleyicilere heyecan dolu bir deneyim sunacak. Sarah'ın cesareti ve azmi, izleyicileri bu gizemli dünyanın içine çekerek, kimin güvendiği ve kimin ihanet ettiği konusunda şaşırtıcı sürprizlerle dolu bir hikaye sunacak.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Locked In

  Yayın Tarihi:

  01 Kasım 2023

  Senaryo:

  Rowan Joffe

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >