Fall
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (1)
6.4 IMDB Puanı 2 Yorum 631 Görüntülenme

Fall

Fall, 2022 yapımı gerilim filmi olan bir yapımdır. Konusu, üniversite arkadaşlarının bir ormanda kaybolmaları ve orada korkunç bir güç tarafından tehdit edilmeleridir.

Grup arkadaşlar, ormanda birlikte tatil yapmak için gitmişlerdir. Arkadaşlar, ormanın içindeki köyün konforuna alışıp, arkadaşlarının birbirleriyle olan ilişkilerini tatmin edici bir şekilde geliştirmeye çalışıyorlar.

Ancak, arkadaşların ne kadar özgürce davrandıklarının farkında olmadan, ormanda kötü bir güç tarafından tehdit ediliyorlar. Ormandaki gece, korkunç bir güç tarafından çağrılıyorlar. Arkadaşlar, birlikte tatil yaptıkları ormanın gizemli gücünün derinliklerinde kaybolmuştur.

Grup arkadaşlar, ormanda kaybolduklarından bu yana birbirlerine alışmaya çalışıyor ve korkunç bir ortamda kendilerini korumaya çalışıyorlar. Güçlü bir inancın ve kararlılığın sahip olduklarını anlamaları gerekiyor, çünkü kötü bir güç tarafından tehdit ediliyorlar.

Ne zaman kötü gücün, arkadaşlarının tatilini mahvedeceğini anlarlarsa, korkuya dayanabilecekleri gibi, arkadaşlarını kurtarabilecekleri umutlu bir karar vermek zorunda kalacaklar. Grup arkadaşlarının korkuya dayanma ve birbirleri arasındaki ilişkileri kurtarabilecekleri inancının ormandaki kötü gücün karşısında kalmasının anlatıldığı Fall, 2022 yapımı gerilim filmidir.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Fall

  Yayın Tarihi:

  12 Ağustos 2022

  Senaryo:

  Jonathan Frank, Scott Mann

  Yorumlar (2)

  >