Geçmişe Dönüş – Memory (2022) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 1 Yorum 580 Görüntülenme

Geçmişe Dönüş – Memory (2022) izle

Geçmişe Dönüş - Memory izle 2022 Netflix filmini TR Dublaj 1080p, 720p naklen ğcretsiz kalite de full HD görüntü kalitesiyle izle film izlett üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Geçmişe Dönüş, Alex her ne kadar işinde usta bir suikastçı da olsa Alex’in kendi işini yaparken bazı kuralları vardır. İşinde kurt olan Alex asla aldığı bir işi yarım bırakmaz ve kimseyi acımaz. Ancak Alex’in vazgeçilmez tek bir kuralı vardır bu da çocukları asla öldürmemektir. Fakat Alex son zamanlarda işi ile ilgili bazı şeylerin doğru gitmediğini de hissetmektedir.

Alex yeni bir hedefi görev olarak aldığında gecenin sessizliğinde hedefine doğru ilerler ve tam da tetiği çekmek üzereyken hedefiniz Beatriz adında küçük bir kız çocuğu olduğunu görür. Hemen geldiği gibi sessizce geri dönen Alex kıza bir şey yapmaz ancak hemen ona bu işi vereni arar ve kontrattan geri çekildiğini söyler. Fakat bu olay kontrat sahibinin hoşuna gitmez ve Alex yeni hedef haline gelir. Ancak Alex gider ve kontrat sahibini bulur ve Beatriz’e bir şey olursa onu öldüreceğini açıkça söyler. Bu durum ise bazı çevrelerin hiç hoşuna gitmez ve Alex hızla bir ölüm çemberine girer. Alex olaylar bu safhaya geldiği için olayı araştırmaya başlar ve Beatriz’in ilk çocuk kurban olmadığını keşfeder. Buna inanamayan Alex bu sefer kolları tüm teşkilata savaş açmak için sıvar. Ancak Alex elini hızlı tutmalıdır çünkü kendisi bir tetikçi olmasına rağmen aynı zamanda da bir Alzheimer hastasıdır.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Memory

  Yayın Tarihi:

  29 Nisan 2022

  Senaryo:

  Dario Scardapane, Jef Geeraerts, Carl Joos

  Yorumlar (1)

  >