Hayatımın Kampı izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 373 Görüntülenme

Hayatımın Kampı izle

Hayatımın Kampı izle Hayatımın Kampı Full HD Türkçe Dublaj izle Film konusu: Camp Aweegaway, bir çocuğun bir yaz kampından isteyeceği her şeye sahiptir: bunlar, içinde yatılacak kulübeler, ranzalar, rekabetçi açık hava oyunları, hatta kamp sonu yetenek gösterisidir! Ancak Camp Aweegaway sadece bir yaz kampı değil, bir Hıristiyan yaz kampıdır. Ve kamp direktörü David’in felsefesi, çocukların hayatlarının sonsuza dek değişmesine sadece "bir hafta" kaldığıdır. Ve bu tam da evlatlık Will'in ihtiyacı olan şeydir.
Will, ailesinin ölümünden bu yana geçen altı yıl içinde yedi okul ve 22 evden geçmiştir. Ve son asi maskaralıklarından (bir polis arabası çalarak) sonra, çocuk hapishanesine gidecektir. Elbette ki, üvey annesi Kristin ve oğlu George'la birlikte Camp Aweegaway'i denemeye istekli değilse.
Will başlangıçta sadece bir çocuk hapishanesine girmekten kaçınmak için kampa katılmayı kabul etse de, zamanla oradan gerçekten hoşlandığını fark eder. Ve daha da önemlisi, bir aile keşfeder ve Kristin onu hafta sonunda onunla ve George'la birlikte yaşamaya götürür.
Will, çok küçükken annesini kaybeden kamp müdürünün kızı Avery ile arkadaş olur. Avery herkesin kendisinden beklediği gibi olmaya çalışmak yorucu olduğu için "mükemmel" olarak adlandırılmaktan nefret ettiğini söyler. Avery de, Will gibi, hâlâ kim olduğunu ve nereye ait olduğunu anlamaya çalışıyordur. Ve birlikte, olmadıkları biri gibi davranmak zorunda olmadıklarını fark ederler çünkü önemli olan -arkadaşları ve aileleri- kim olursa olsun onları seveceklerdir.
George kendinden çok emin bir kişidir. Biri gönülsüzce "tuhaf bir adam" olduğunu söylediğinde, onlara teşekkür eder. Ayrıca Will "havalı" olarak görülmek için çok uğraştığında Will'e seslenir ve ona gerçekten havalı olmanın en iyi yolunun kendisi olmak olduğunu hatırlatır. İki genç, diğer kişi için "yeterince iyi" olduklarından şüphe ettikleri için birbirleriyle konuşmaktan kaçındıklarında, arkadaşları onları cesaretlendirir ve Tanrı'nın onları olması gerektiği gibi yarattığını hatırlatır. Daha sonra her biri diğerinin kazanmasına yardımcı olmak için kamp oyunları sırasında kendilerini “feda etmeye” çalışırlar. Will, kendisiyle aynı kıza âşık olan kampın altın çocuğu Sean ile bir rekabet geliştirir. Ve çocuklar film boyunca birbirlerini bir araya getirmeye çalışırken, sonunda hem kusurlu insanlar olduklarını fark ederler hem de ikisinin de diğerinden daha iyi olmadığını bilerek arkadaş olurlar.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  A Week Away

  Yayın Tarihi:

  26 Mart 2021

  Senaryo:

  Alan Powell, Kali Bailey, Gabe Vasquez

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >