Hitman’s Wife’s Bodyguard – Belalı Tanık 2 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 573 Görüntülenme

Hitman’s Wife’s Bodyguard – Belalı Tanık 2 izle

Hitman's Wife's Bodyguard izle ya da Belalı Tanık 2 izle 2021 filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

film konusu: Michael Bryce yılın en iyi koruması olan AAA Altın Kupa ödülünü kazanmayı hayal ediyor. Ancak eski müşterisi Takashi Kurosawa ve Bryce'ın Baş Düşmanı Darius Kincaid'in anıları Bryce'ın aklını alt üst ettiğinden, kısa süre sonra rüya bir kabusa dönüşür. Bryce terapistine, Darius müvekkilini öldürene kadar en iyi koruma olduğunu ve böylece kariyerini bir uçuruma sürüklediğini itiraf eder. 2 hafta içinde, komite Bryce'ın koruma ruhsatını yeniden değerlendirecek. Basınç onu ağırlaştırıyor. Terapisti Bryce'a koruma işini ve silahları unutmasını ve bir saatin ihtiyacı olan bir tatile çıkmasını tavsiye eder.

Belalı Tanık 2 türkçe dublaj izle Yunanistan'da ekonomisi Avrupa Yaptırımları tarafından eziliyor ve ülke çöküşün eşiğinde 4 gün içinde AB, Yunanistan'a, başta Yunan vatansever Aristoteles Papadopoulos olmak üzere, sakinleri tarafından memnuniyetle karşılanan Yunanistan'a yeni bir mali yaptırım uygulamaya karar veriyor. Edebiyat ve kültür aşığı Aristoteles, AB'nin bakanını öldürür ve Avrupa'nın elektrik şebekesini ve altyapısını yok etmek için bir terörist planın beynidir. AB'yi gelecekte hiçbir ülkeye yaptırım uygulamaması için felç etmek istiyor. Capri'deki huzurlu tatilinin tadını çıkarırken, Bryce, Darius'un karısı Sonia Kincaid tarafından başka bir kurtarma görevine çekilir . Bryce'a Darius'un bir mafya tarafından aniden kaçırılması hakkında bilgi verir. Çaresiz ve çelimsiz Bryce, tetikçi çifte silahsız yardım etmeye çalışır. Ancak, savaş sırasında Sonia, Darius ve Bryce istihbarat teşkilatı tarafından tutuklandı.

Belalı Tanık 2 türkçe altyazılı izle Boston merkezli Interpol ajanı Bobby O'Neill üçlüyü tehdit ediyor ve onlara ancak Aristoteles Papadopoulos tarafından düzenlenen bir siber saldırıyı durdurmak için gizli bir görevde Interpol'e yardım etmeyi kabul etmeleri halinde bağımsızlık teklif ediyor.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Hitman's Wife's Bodyguard

  Yayın Tarihi:

  16 Haziran 2021

  Senaryo:

  Tom O'Connor, Phillip Murphy, Brandon Murphy

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >