Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera izle
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (1)
6.3 IMDB Puanı 574 Görüntülenme

Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera izle

Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera - Chickenhare and the Hamster of Darkness izle 2022 filmini TR Dublaj 1080p, 720p naklen ğcretsiz kalite de full HD görüntü kalitesiyle izle film izlett üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

film konusu: Chickenhare, bir tavşan ve tavuk aşkından doğan yarı tavuk yarı tavşandır. Büyük kulakları, uzun kuyruğu var ama kanatları yok. Diğer tavuklar, onun uzaylı olduğunu düşündükleri için onunla dalga geçerler. Tek arkadaşı evinin içinde yaşayan bir hamsterdır. Bu hamster çok zeki ve bilgedir (aynı zamanda çok küçüktür). Bir gün Chickenhare diğer çocuklar gibi olmak istediğine karar verir: maceralara atıl ve maceralar yaşa! Böylece evinin içinde yaşayan arkadaşı hamster ile bir maceraya atılır.

Chickenshare, olduğu gibi kabul edilmekten başka bir şey istemeyen genç bir çocuk hakkında bağımsız bir film. Hikaye, Chickenhare’ın (yarı tavuk yarı tavşan) okuldaki akranlarından kabul görmek için destansı bir arayışa girişmesini konu alıyor. Yol boyunca ona hayat, arkadaşlık ve kendine karşı dürüst olmanın ne anlama geldiği hakkında değerli dersler veren bazı renkli karakterlerle tanışır.

Chickenhare’nin ebeveynleri kayboldu ve onları bulmak için yola çıktı. Yolculuğu onu yeni arkadaşlar edindiği, düşmanlar edindiği ve yol boyunca kendisiyle ilgili sırları keşfettiği birkaç büyülü dünyaya götürür. Kafasında insan benzeri kulaklarla doğdu ama anormal derecede uzun bacakları onu bir tavuk ya da tavşan gibi gösteriyor. Amacı harika bir maceracı olmak ve nereye giderse gitsin başkalarına yardım etmektir. Chickenhare çok sakardır ve bu dünyadaki çoğu canlının yaptığı gibi iki yerine dört ayağı olduğu için dengesini düzgün tutamadığı için düz yürümekte güçlük çeker. Ayrıca uzun bacaklarının diğer canlılara göre çok zayıf olması nedeniyle çok fazla düşme sorunu yaşar’. Bu, etrafta hiç düşmeden yürümeye çalışırken aptal gibi görünmesine neden oluyor!
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Chickenhare and the Hamster of Darkness

  Yayın Tarihi:

  10 Haziran 2022

  Senaryo:

  David Collard

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >