İyi Çocuk – Who’s a Good Boy? (2022) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
645 Görüntülenme

İyi Çocuk – Who’s a Good Boy? (2022) izle

İyi Çocuk - Who's a Good Boy? izle 2022 Netflix filmini TR Dublaj 1080p, 720p naklen ğcretsiz kalite de full HD görüntü kalitesiyle izle film izlett üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Genç bir lise öğrencisi olan Chema, her ne kadar iyi niyetli bir insan olsa da; çevresi zaman zaman ona kötü davranmakta ve Chema okulda bazen istemediği şeyleri yapmaya zorlanmaktadır. Bazen böyle zorbalıklara maruz kalsa da bir ses çıkarmayan bu genç adam, artık son senesini okuduğu ve bir daha bu kötü insanları görmeyeceği için okulda hiç kimseyle muhatap olmasa da; kısa süre sonra bu durum değişmek üzeredir. Çünkü Claudia isimli güzeller güzeli genç bir kız okula gelmiş ve Chema ona ilk görüşte aşık olmuştur.
Her ne olursa olsun Claudia ile konuşması ve onunla sevgili olması gerektiğini düşünen Chema’ın işi, her şeyde olduğu gibi bunda da fazlasıyla zor olacaktır. Çünkü bir yandan okulun popüler çocukları da Claudia’ya ilgi gösterirken, genç adam şansının fazlasıyla az olduğunu düşünür. Ancak buna rağmen Clauida’ya hissettiği şeyleri daha önce hiçbir zaman hissetmeyen ve ne yapıp ne edip bu kızla kendisine bir randevu ayarlaması gerektiğini düşünen Chema’ın, bunu yapmak için de oldukça az bir süresi olacaktır. Çünkü lise son sınıfta olan bu iki gencin de yolu, sene sonu ayrılacaktır.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Who's a Good Boy?

  Yayın Tarihi:

  23 Kasım 2022

  Senaryo:

  Borja Cobeaga, Ihtzi Hurtado, Diego San José

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >