Kandahar
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 559 Görüntülenme

Kandahar

Kandahar filmi güncel 1080p tek parça izle türkçe dublaj yada altyazılı olarak full hd izle yüksek kalitede sinema keyfini 4k izle tek part 720p-izle

Kandahar, 2023 yapımı bir filmdir. Filmin konusu, Afganistan’da meydana gelen savaşın etkilerini konu almaktadır. Filmin başrollerini, Afganistan kökenli bir aktrist ve İranlı bir aktörden oluşan çift oynuyor. Film, Afganistan’da savaşın ve onun yarattığı çıkmazın konu alındığı geniş kapsamlı bir öykü olarak kurgulanmıştır. Filmin konusu, savaşın etkileriyle yüzleşen iki arkadaşın hikayesini anlatıyor.

Hikayeyi oluşturan iki arkadaş, mezun oldukları okuldan sonra savaşın yaşandığı Afganistan’a dönmüşlerdir. Burada savaşın etkileri en çok etkilenen insanların yaşamlarına müdahil olmuştur. Savunmasız kalan insanların çaresizliği, bu iki arkadaşın gözünden vahşi bir biçimde gözler önüne serilmektedir. İki arkadaş, savaşın etkileriyle yüzleşmektedir.

Bu arkadaşlar, çaresizliğin ve savaşın etkisiyle boğuşan insanların başından geçenleri öğrenmek ve putlarının kurtarılması için göreve çıkarlar. Onların zorlu görevi, göçmenlerin ve savaştan etkilenen insanların kurtarılmasıdır. Gizli bir görevi tamamlamak için çıktıkları yolculukları sırasında, iki arkadaşın aralarındaki bağ kuvvetlenmektedir.

Kandahar, insanların savaşın etkileriyle yüzleşmek zorunda olduğu zorlu bir konu üzerinden kurgulanmıştır. İki arkadaşın, görevlerini başarıyla tamamlamalarının öyküsünü konu alan film, güçlü bir mesaj vermektedir. Film, insanların savaşın etkilerinden kurtulmalarının mümkün olduğunu vurgulamaktadır.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Kandahar

  Yayın Tarihi:

  26 Mayıs 2023

  Senaryo:

  Mitchell LaFortune

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >