Karanlık Geçmiş (Take Back) izle
3.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 3.0 /10 (1)
3.6 IMDB Puanı 329 Görüntülenme

Karanlık Geçmiş (Take Back) izle

Karanlık Geçmiş izle ya da Take Back izle 2021 filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

film konusu: Zara, gözü pek ve cesaretli bir kadındır. Zara ve Brian, küçük bir kasabada, sıradan bir çift olarak mutlu yaşamlarına devam ederken, aniden çiftin hayatları tepetaklak olur.

Karanlık Geçmiş türkçe dublaj izle Çiftin yaşadığı kasabada, bir gün, bir soygun girişimi olur. Zara, bu soygunu başarılı bir şekilde çökertmeyi başarır. Zekice planlanmış hamleleri ile soygunu sonlandırmayı başaran Zara, herkesin ilgisini çeker. Haberlerde, gazetelerde, her yerde Zara ve başarısı vardır. Zara, büyük ve beklemediği bir popülerliğe kavuşur. Günün sonunda Zara, herkes tarafından bilinen bir kahraman halini alır. Fakat Zara’nın bu popülerliği, sanıldığı gibi olumlu bir etki yaratmayacaktır.

Karanlık Geçmiş türkçe altyazılı izle Zara’nın aynı zamanda inişli çıkışlı bir geçmişi de vardır. Basına yansıyan haberlerle birlikte, Zara’nın düşmanları, Zara’nın yaşadığı yeri öğrenir. Bir grup tehlikeli insan kaçakçısı, Zara ve Brian’ın küçük kızını kaçırır. Zara ve Brian, kızlarını kurtarmak için harekete geçer. Bu noktadan sonra Zara ve Brian, kızlarının hayatını kurtarmak için, zamana karşı savaşmak zorunda kalır.

Karanlık Geçmiş izle Zara ve Brian’ın kızlarını kaçıran sadist insan kaçakçısı grubu, Patrick adındaki psikopat tarafından yönetilmektedir. Patrick karakterini ise Mickey Rourke isimli oyuncu canlandırır. Patrick ve grubu, küçük kızla beraber, izlerini kaybettirmek için hızla kaçmaktadır. Bir noktada, Patrick ve Zara, bir çölde, hiç kimsenin olmadığı bir bölgede karşılaşır. Zara ve Brian, küçük kızlarını sadist insan kaçakçılığı çetesinden kurtarabilecek midir?
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Take Back

  Yayın Tarihi:

  18 Haziran 2021

  Senaryo:

  Zach Zerries

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >