Kısaca Aşk izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 IMDB Puanı 440 Görüntülenme

Kısaca Aşk izle

Kısaca Aşk 2021 Filmi Full HD Türkçe Dublaj izle Film: Ivana ile Ricardo isimli bir çiftin tuhaf karşılaşmaları ve sonrasında gelen sıra dışı aşkları ele alınmaktadır.
Ivana çok güzel ve çok uzun boylu bir kadındır ve Ivana evliliğini bitirmiş bir avukattır. Evliliği istediği gibi gitmeyen ve sonrasında da boşanan Ivana gerçek aşkı bulacağını düşünmemektedir. Bu sırada da çok ilginç bir karakter olan Ricardo da aşkı bulamayanlar arasındadır. Ricardo ise oldukça ünlü ve başarılı bir kardiyologdur ancak Ricardo’nun boyu aşırı kısadır. Neredeyse cüce olan Ricardo buna rağmen ülkesindeki sayılı kardiyologlar arasında yer almaktadır.
Günlerden bir gün Ivana cep telefonunu düşürür ve bu telefonu da Ricardo şans eseri bulur. Eve gidince telefonunu kaybettiğini anlayan Ivana kendi telefonunu aradığında karşısına Ricardo çıkar ve ikili hemen sohbet etmeye başlarlar. Kısa sürede telefonda çok iyi anlaşan ve birçok ortak noktaları olduğu ortaya çıkan çift hem telefonu geri alma hem de birbirlerini görmek için bir yerde buluşmaya karar verirler. Ivana telefondaki sesten çok etkilenmiştir ve aklına soru işaretleri yağmaya başlamıştır. Ricardo ise telefonda konuştuğu kadının doğru kadın olduğunu düşünmektedir ve ortada tek bir sorun kalmıştır. Bu sorun ise birbirlerini görmektir. Birbirlerini gördükleri an da ortada büyük bir soru işareti olduğunu anlayan çift hayret içinde kalırlar. Çünkü Ricardo neredeyse cüce denebilecek kadar kısadır ve Ivana ise hemcinslerinden çok daha uzun bir kadındır ve yan yana geldiklerinde bir dev ve cüce görüntüsü vermektedirler. Ancak her ikisi de bu boy farkına rağmen bu ilişkiye bir şans vermeye kararlıdırlar…
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Amor Sem Medida

  Yayın Tarihi:

  18 Kasım 2021

  Senaryo:

  Michelle Ferreira

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >