Korku Evi – Behind You
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.2 IMDB Puanı 850 Görüntülenme

Korku Evi – Behind You

Korku Evi - Behind You izle 2022 Netflix korku filmini TR Dublaj 1080p, 720p naklen ücretsiz kalite de full HD görüntü kalitesiyle izle film izlett üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Filmde iki küçük kız kardeşin başından geçen korku dolu bir olay anlatılmaktadır. İki genç kızın başından geçenleri anlatan bu korku dolu film 1 saat ve 26 dakika uzunluğundaki süresi ile de dikkat çekmektedir.
Bu iki genç ve minik kız teyzelerinin yanına gönderildiklerinde başlarına geleceklerden henüz haberdar değildirler. Gittikleri bu ıssız yer zaten oldukça korkunç gözükmektedir. Teyzelerine kalmak üzere gönderilen kızlar daha sonra evde oldukça garip bir şey fark ederler. Evdeki tüm aynaların ya kapalı ya da gizlenmiş olduklarını fark ederler ve buna bir türlü bir anlam veremezler. Daha sonra ise kız kardeşlerden biri bodrumdaki aynaya doğru düştüğünde olaylar da gelişir. Çünkü bu düşüş farkında olmadan seneler önce annesi ve teyzesine musallat olan bir iblisi serbest bırakmalarına neden olur ve bu hiç iyi bir şey değildir.
Artık iblis serbest kalmıştır. Şimdi iki genç kız bununla bir şekilde başa çıkmak zorunda kalınca olaylar da gelişecek ve giderek korkunç bir hal alacaktır. Teyzesi bu korkunç olay karşısında ne yapacağını bilemez. Fakat bir şekilde iblisi aynaların içine geri tıkmayı başarmak zorundalardır.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Behind You

  Yayın Tarihi:

  17 Nisan 2020

  Senaryo:

  Andrew Mecham, Matthew Whedon

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >