Koruyucu – The Marksman (2021) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.6 IMDB Puanı 432 Görüntülenme

Koruyucu – The Marksman (2021) izle

Koruyucu izle ya da The Marksman izle 2021 filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

film konusu: Jim tek başına kartellerin ve uyuşturucu baronlarının cirit attığı kırsal bir arazide kızı ile birlikte yaşamaktadır. Arkadaşları onun orada bulunmasının hata olduğunu ve başka bir yere taşınması gerektiğini sürekli söylese de o bu düzene alışmış ve yeni bir yere gitme konusuna hiç ılımlı yaklaşmamaktadır. Sıradan bir günde bir adam elinde evraklarla gelir ve ona çiftliğin açık arttırma ile satılacağını söyler. Jim ona işleri düzene koymak için biraz zamana ihtiyacı olduğunu söylese de onu dinlemez ve belgeleri bırakıp uzaklaşır.

The Marksman türkçe dublaj izle Daha sonra Jim sınır tellerine yakın bir yola ilerlerken önüne küçük bir çocuk fırlar. Son anda fren yapıp çocuğu ezilmekten kurtarır ve iki küçük çocuğun sınır tellerindeki bir delikten geçtiğini fark eder. Çocukları almaları için sınır devriyesini aradığı sırada küçük kız ona bunu yapmaması için yalvarır ve Jim devriyeyi aramaktan vazgeçer. Çocukların arkasından siyah bir jip ile gelen kartel üyeleri onları geri vermesini emreden fakat Jim çocukların başına bir şey geleceğini düşünür ve arabasından tüfeğini alıp karteli tehdit eder. Sonrasında Jim ‘in eskiden bir donanma askeri ve keskin nişancı olduğu ortaya çıkar. Çete üyeleri ısrar ettiğinde ve sorun çıkmaya başladığında Jim hepsini delik deşik edene kadar vurur. Fakat çete çocukların peşine düşecektir.

The Marksman türkçe altyazılı izle Silahlı çeteyi dağıttıktan ve onlardan kurtulduktan sonra iki küçük çocuktan büyük olanın vurulduğunu fark eder. Küçük kız Jim’den ona sahip çıkmasını ister. Jim küçük çocuğu güvenlik güçlerine teslim etmek üzere giderken çocuğun çantasının para ile dolu olduğunu ve kartelin sınırı geçip onların peşine düştüklerini öğrenirler. Sonrasında çocuğa kendisini nasıl savunacağını öğretir ve ikisi birlikte azılı suçlularla mücadele etmeye başlarlar.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Marksman

  Yayın Tarihi:

  15 Ocak 2021

  Senaryo:

  Chris Charles, Danny Kravitz, Robert Lorenz

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >