Masumlar – The Innocents (2021) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 523 Görüntülenme

Masumlar – The Innocents (2021) izle

Masumlar - The Innocents izle 2021 Netflix filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

yeni taşınan ve henüz yerleşme aşamasında olan Ida’nın ailesi ile olaylara giriş yapar. Ida adlı küçük kız karakterini Rakel Lenora Fløttum isimli oyuncu oynar. Ida’nın otizm hastası ablası Anna karakterini ise Alva Brynsmo Ramstad oynar. Anna, 4 yaşında kendisine otizm teşhisi konulmuş karakterdir. Konuşamaz ve çok az duyar.
Ida ve ailesinin yeni taşındığı bölgeye henüz taşınmış olan bir karakter daha vardır; Ben. Ben adlı karakteri Sam Ashraf canlandırır. Ben, annesiyle tek başına yaşayan, telekinezi yetenekleri olan bir çocuktur. Henüz bu yeteneğine bir ad verecek kadar kavrayamamış olsa da, yine de bazı şeyleri sadece düşünerek hareket ettirebildiğinin farkındadır. Ben, Ida ile tanışır ve samimi bir arkadaşlık kurarlar.

Yine bu bölgede yaşayan Aisha karakteri, çok geçmeden Ida ve Ben’in arkadaşlığına şahit olur. Bir gün Ida ablası Anna’yı da dışarı oynamaya çıkarmak istediğinde, Aisha ve Anna da yakın ilişkiler kurara dost olur. Ben ile yakın arkadaş olduğunu sanan Ida, çok geçmeden Ben’in neler yapabildiğini ve nasıl birisi olduğunun farkına varır. Aisha ise Ben’in kötü birisi olduğunun zaten farkındadır. Ben, Aisha ve Anna arasında anlaşılması güç, fizik kurallarına tabi olmayan bir bağ ortaya çıkar. Anna’nın hissettiklerini Aisha da hisseder, Ben ise bu duruma hükmedebilir.
Bütün bu doğaüstü olayların ortasında, Ida ne yapacağını bilemez, iyi ve kötünün ayırdını kavrayamaz. Geri dönülemez hatalar yapan Ida, tedirgin bir şekilde Ben’den uzak durmaya ve Anna’yı da ondan uzak tutmaya çalışır. Filmin ilerleyen dakikalarında, Anna’nın annesinden habersiz dışarıya tek başına çıkması ve Ben ile karşılaşması sonucu, bütün olaylar patlak verir ve film nihai sona ulaşır.
Bu tür olayları henüz kavrayacak yaşta olmayan Ida, otistik kardeşini Ben’den, kendisini de hata yapmaktan koruyabilecek midir?
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Innocents

  Yayın Tarihi:

  03 Sep 2021

  Senaryo:

  Eskil Vogt

  Ödüller:

  14 ödül & 16 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >