Mavka Orman Şarkısı
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
2 Yorum 783 Görüntülenme

Mavka Orman Şarkısı

Mavka Orman Şarkısı filmi güncel 1080p tek parça izle türkçe dublaj yada altyazılı olarak full hd izle yüksek kalitede sinema keyfini 4k izle tek part 720p-izle

Mavka Orman Şarkısı, 2023 yılında çekilecek olan bir animasyon filmi. Film, çocukluk arkadaşları olan genç bir kız olan Mavka ve onun kurtarıcısı olan bir orman büyücüsü olan Lech olarak bilinen iki kahramanın çarpıcı bir hikayesini konu almaktadır. Tüm köy halkı, Mavka'ya karşı öfkeyle dolu ve onu ormana kovmak istiyorlar. Ancak orman büyücüsü Lech, Mavka'yı köyün dışına götürerek ormanın içerisinde gizlenmesini önerir.

Mavka, ormanın büyüsüyle çevrelenmiştir ve bir görev almıştır: “Ormanın büyüsünü korumak.” Lech, Mavka'yı ormandaki tehlikelerden koruyacak olan şarkıların gücüne inanır. Bu şarkılar, Mavka'nın köyüne dönmek isteyip istemediğini öğrenmesine ve ormanın sırlarını keşfetmesine yardımcı olacaktır.

Orman, köy halkı tarafından çok kötü bir şekilde kullanılmıştır ve Lech, Mavka'ya ormanın gücünü korumak için eğitim verir. Mavka, ormanın yaratıklarıyla arasında sesler üreterek iletişim kurmayı öğrenir. Bu süreçte, Mavka, ormanın korkunç sırlarını keşfetmeye başlar.

Yolculukları boyunca, Mavka ve Lech, ormanın çeşitli köşelerinde karşılaştıkları kötülüklerle baş etmeye çalışırlar. Mavka, ormanın gücünün kendisini kurtaracağına inanır ve ormanın büyüsünü koruma misyonunu üstlenir. Bu arada, Mavka'nın çocukluk arkadaşı olan köy halkı ile arasındaki köprüyü yeniden kurma çabası da vardır.

Film, Mavka'nın ormanın büyüsünü koruma macerasını ve arkadaşlarıyla arasındaki köprüyü yeniden kurma çabasını konu almaktadır. Mavka, ormanın sırrını çözmeyi başarır ve arkadaşlarıyla arasındaki köprüyü tekrar kurar. Film, ormanın güzelliğini ve Mavka'nın arkadaşlarıyla arasındaki köprü kurma çabasını anlatan çarpıcı bir hikayesiyle sizi büyüleyecektir.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Mavka: The Forest Song

  Yayın Tarihi:

  29 Aralık 2022

  Senaryo:

  Jeffrey Hylton, Yaroslav Voytseshek

  Yorumlar (2)

  >