Memoria
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (1)
6.6 IMDB Puanı 1 Yorum 621 Görüntülenme

Memoria

Memoria izle türkçe dublaj Memoria, 2021'de yayımlanan bir Amerikalı filmi. Filmin konusu, genç bir adam olan Ivan olarak adlandırılan bir kişinin, geçmişini anlamaya çalışmasının merkezinde duruyor. Ivan, anne ve babasının ölümünden sonra, babasının eski arkadaşı olan Mr. Smith tarafından büyütülmüştür. Mr. Smith, Ivan'a babasının geçmişini öğretmeye çalışırken, Ivan'ın kendi geçmişini anlamaya çalışmasını sağlar.

Geçmiş, Ivan'ın babasının tarihçi olarak çalıştığı ve arkadaşlarıyla birlikte kalenin geçmişini ortaya çıkarmaya çalıştığı bir köyün geçmişini ortaya çıkarmaya çalışmasıyla başlar. Köy, iki ülkeye ait olduğu için, köyün geçmişinde çok sayıda gizem ve sır vardır. Ivan, bu gizemleri çözmeye çalışırken, babasının köyün gizemli geçmişini ortaya çıkarmak için çabaladığını anlar.

Film, Ivan'ın babasının geçmişi ve köyün gizemli geçmişini çözmeye çalışırken, Ivan'ın kendi geçmişini anlamaya çalışmasının konu edilmektedir. Film, Ivan'ın kendi kimliğini keşfetme hikayesini anlatıyor ve Ivan'ın geçmişi ile konuşuyor. Film, Ivan'ın geçmişi ile konuşmanın önemine vurgu yapıyor ve özgüveninin arttığını gösteriyor.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Memoria

  Yayın Tarihi:

  30 Sep 2021

  Senaryo:

  Apichatpong Weerasethakul

  Ödüller:

  6 ödül & 19 Adaylık.

  Yorumlar (1)

  >