Merhamet Ve Metanet – Grace And Grit izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.1 IMDB Puanı 360 Görüntülenme

Merhamet Ve Metanet – Grace And Grit izle

Merhamet Ve Metanet izle ya da Grace And Grit izle 2021 filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

film konusu: 983 yılının Ağustos ayında California Teknoloji Enstitüsünde psikoloji eğitimi görmeye başlayan Treya Killam (Mena Suvari) isimli bir kadın, enstitüde öğretim görevlisi olan Ken Wilber (Stuart Townsend) isimli bir adam ile tanışır. Treya eğitim görmeye başlamadan önce Ken hali hazırda enstitüde eğitim veren bir araştırma görevlisiydi. Birbirini gören çift kısa bir süre içinde birbirinden etkilenir. Roger isimli ortak arkadaşlarının evinde düzenlenen bir eğlencede tekrar bir araya gelen çift burada hızlı bir muhabbet kurar ve aralarındaki bağ sağlamlaşır. Aradan geçen dört ay sonunda çift evlenmeye ve birlikte yeni bir maceraya atılma karar alır.

Evliliklerinden on gün sonra Treya’ya seviye iki göğüs kanseri teşhisi konulur. Bu durum çifti her ne kadar ilk başta üzse de, ilerleyen günlerde bu kanseri birlikte yenmeye hazır hale gelirler. Yeni evli çift balaylarını hastanede gerçekleştirir. Treya’nın sağ göğsünde tespit edilen tümörü yenmeyi başarırlar. Ancak bir süre sonra tümör tekrar ortaya çıkınca Treya ruhunu kansere teslim eder ve yaşamaya dair olan tüm isteğini kaybeder. Ken ise bu durumu kabullenmek istemez.

Treya’nın kanseri ilerlemeye başlayınca kanseri beyni ve akciğerleri de dahil olmak üzere vücudunun farklı yerlerine yayılmaya başlar. Kanser, beyninin yer değiştirmesine sebep olunca doktoru artık kemoterapinin kaçınılmaz olduğunu söyler. Treya ise kemoterapi olmaması konusunda ısrarlarını devam ettirir.

Treya, doktoruna ölmekten korkmadığını söyler. Onu korkutan şey aslında acı çekerek ölmektir. Doktoru ise durumun bu noktaya gelmesi halinde acısız ölümünü gerçekleştireceğinin sözünü vermesi üzerine Treya, kemoterapiyi kabul eder.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Grace and Grit

  Yayın Tarihi:

  04 Haziran 2021

  Senaryo:

  Sebastian Siegel, Ken Wilber

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >