Switchgrass’ta Gece Yarısı – Midnight in the Switchgrass
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.4 IMDB Puanı 586 Görüntülenme

Switchgrass’ta Gece Yarısı – Midnight in the Switchgrass

Midnight in the Switchgrass, 2021 yılında vizyona girecek olan Amerikan gizem-gerilim türündeki bir film. Filmin yönetmeni Randall Emmett, senaryosu ise Ken Hixon tarafından yazılmıştır.

Filmin konusu, FBI ajanı Megan Reed'in (Megan Fox) ve mühendis olan Ted (Emile Hirsch) arasındaki ilişkiyi konu almaktadır. Reed, Florida'daki bir seri katil arayışına girdiğinde Ted'i bir araya getirir. Öncelikle Reed, katilin şiddetli tutumu karşısında Ted'i koruma altına almak için onunla çalışmaya karar verir. Ancak daha sonra, Reed ve Ted'in arasındaki ilişki yavaş yavaş yakınlaşmaya başlar.

Midnight in the Switchgrass, iki arkadaşın ortak çabasının sonucunda FBI tarafından seri katil arayışının önemli bir bölümünün nasıl çözüldüğünün hikayesini anlatıyor. Kendilerini bu korkunç arayışın ortasında bulan Reed ve Ted, bu koşulların altında nasıl hayatta kalabileceklerini, arayışlarının sonuçlarını nasıl etkileyeceğini keşfedecekler. Bu arayış, ikili arasındaki yakınlaşmayı birçok zorlukla sınayacaktır.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Midnight in the Switchgrass

  Yayın Tarihi:

  23 Temmuz 2021

  Senaryo:

  Alan Horsnail

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >