Mucize: Aşk
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 494 Görüntülenme

Mucize: Aşk

Mucize: Aşk, 2019 yapımı bir Türk filmidir. Birbirinden farklı iki kişinin arasındaki aşk hikayesi olan bu film, insanın içinde taşıdığı kalbine hitap ediyor.

Filmin konusu, Muharrem ile Zehra arasındaki aşktır. Muharrem, okul yaşamının zorluklarını ve kendi hayal kırıklıklarını yaşayan bir öğrencidir. Zehra ise, çocukluk arkadaşı olarak Muharrem'e olan sevgisini korumaya çalışan, güçlü, cesur ve özgür ruhlu bir kızdır. İkili, kendi aşklarını keşfetmek için, zorluklarla dolu bir sürü maceraya girişirler.

Muharrem, Zehra'yı gerçekten seviyor, ama kendi korkularının ve hayal kırıklıklarının üstesinden gelemediğini biliyor. İkili, herşeyin üstesinden gelmek için, zorluklarla dolu bir maceraya girişiyor. Böylece, Muharrem'e güvenini kazandırmaya ve ikisinin arasındaki aşkı, herşeyin üstesinden gelerek ortaya çıkarmaya çalışıyor.

Filmin sonunda ise, Muharrem ve Zehra, ikisinin arasındaki aşkın kaderini değiştirip, kalplerini bir araya getiriyor ve bir mucize gerçekleşiyor. Muharrem ve Zehra, çok zorluklarla dolu bir yoldan geçerek, kalplerinin sesiyle birlikteliğinin mucizevi gücünü gösteriyor.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Miracle 2: Love

  Yayın Tarihi:

  06 Aralık 2019

  Senaryo:

  Mahsun Kirmizigül

  Ödüller:

  5 ödül & 19 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >