Mussolini’nin Hazinesi (2022) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 541 Görüntülenme

Mussolini’nin Hazinesi (2022) izle

Mussolini'nin Hazinesi - Robbing Mussolini izle 2022 netflix filmini TR Dublaj 1080p, 720p naklen ğcretsiz kalite de full HD görüntü kalitesiyle izle film izlett üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Mussolini'nin Hazinesi, II. Dünya Savaşı’nın son günlerine yaklaşılırken İtalya’da dahil tüm dünya, politik olarak son derece zorlu süreçlerden geçmektedir. Her ne kadar savaşın sonlarına gelinse de bir türlü savaşın yarattığı yıkıcı etkiden kurtulmayı başaramayan sivil halkın son zamanlardaki en büyük düşmanı, ülkeyi birbirine katan acımasız diktatör Benito Mussolini’dir. Ancak Mussolini’ye düşman olan, sadece halk değildir.

Benito Mussolini’nin faşişt yönetiminden adeta nefret eden ve ondan intikam almak isteyen bir grup direnişçi haydut, bu intikamı alabilmek için son derece sıradışı ve beklenmedik bir plan yapmaya karar verirler. Uzun zamandır gezen dedikodular sayesinde Mussolini’nin Milano’da bulunan faşist karargahında son derece değerli ve efsanevi bir hazine olduğunu öğrenen bu haydut grubu, her ne kadar birbirlerine uyum sağlama konusunda sıkıntı çekseler de; onları ortak noktada birleştiren bu soygun planını gerçekleştirebilmek adına son derece zorlu bir mücadeleye girişecektir.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Robbing Mussolini

  Yayın Tarihi:

  26 Ekim 2022

  Senaryo:

  Renato De Maria

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >