Nasıl Süper Kahraman Oldum Netflix Filmi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 407 Görüntülenme

Nasıl Süper Kahraman Oldum Netflix Filmi izle

Nasıl Süper Kahraman Oldum - How I Became a Super Hero izle 2020 Netflix filmini TR Dublaj 1080p, 720p naklen ücretsiz kalite de full HD görüntü kalitesiyle izle film izlett üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

film konusu: Yıl 2020, şehir ise Paris’tir. Bu zamanda herkes normal bir hayat yaşarken bu sıradan insanlar arasında da birçok süper kahraman gizli bir şekilde fark edilmeden yaşamlarını sürdürmektelerdir. Ancak bu topluma ayak uydurmaktan sıkılan ve kendilerini dünyanın tanımasını isteyen bazı süper kahramanlar da bulunmaktadır. İşte bu süper kahramanlar kafalarına ne pahasına olursa olsun dünyaya kendilerini tanıtmayı ve insanlar tarafından birer süper kahraman olduklarının fark edilmesini takmışlardır.

Nasıl Süper Kahraman Oldum türkçe dublaj izle Bu sırada da bir an da piyasaya sadece ve sadece ölümlüleri yani zaten süper kahraman olmayanları tam bir süper kahramana çeviren bir tür ilaç sürülmüştür. İnsanlar arasında hızlıca yayılan ve herkesin hızlı bir şekilde evrim geçirmesine neden olan bu ilaç hemen durdurulmalıdır yoksa bu ilacı kendi çıkarlarına kullanmak isteyecek çok fazla kişi ortaya çıkacaktır.

Bu duruma bir dur demek ve olayı hemen kontrol altına alabilmek için Teğmen Moreau ve Schaltzmann ve hemen kolları sıvarlar. Ancak işin içinde süper güçler vardır ve bu yüzden de ikili yanlarına birer eski süper kahraman olan Monte Carlo ve Callista ikilisini alırlar. Davada ilerlerken her şeyi göze alan ve dünyayı eski normal haline döndürmeye kararlı ekip bir an da hiç beklenmedik bazı olaylarla karşılaşırlar. Bu olalar arasında teğmen Moreau’nun geçmişinin de su yüzüne çıkması vardır ve bu durum soruşturmalarını epey bir karmaşık hale getirir
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  How I Became a Super Hero

  Yayın Tarihi:

  09 Temmuz 2021

  Senaryo:

  Douglas Attal, Melisa Godet, Charlotte Sanson

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >