No Man of God izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 363 Görüntülenme

No Man of God izle

No Man of God 2021 Filmi Full HD Türkçe Dublaj izle Film, 1974 ve 1978 yılları arasında asıl sayısı bilinmese de kendisinin söylediğine göre 30 kadını taciz edip sonunda da öldüren ve Amerika’nın en korku verici seri katilleri arasında girmeyi başaran diğer adıyla da Ted Bundy olarak bilinen seri katil ve son anlarında yanında olan FBI ajanının hikâyesi anlatılmaktadır.
Ted Bundy korkunç bir seri katildir ve sadece zevk için öldürmektedir ancak bu eylemlerine daha felsefi bir yaklaşım eklemek ve ölmeden önce geride ismini ölümsüz kılabilecek için FBI ajanı Bill Hagmaier’i kullanmak istemiştir. Kimseyle konuşmayan ve sadece Bill Hagmaier ile konuşacağını ve her şeyi anlatacağını söyleyen Bundy sonunda istediği gibi Bill Hagmaier’i karşısına getirtmeyi başarır.
Bill Hagmaier ona yaklaşmakta çekinse de neler olup bittiğini hızlıca öğrenmek zorundadır çünkü Bundy’nin yargılanması ve idamı buna bağlıdır. Bundy tuhaf bir şekilde her şeyi Bill Hagmaier’a anlatmaya başlar. Kimi, nerede ve nasıl öldürdüğünü, öldürmeden önce ona neler yaptığını ve sonrasında o kişileri nasıl sakladığını ve nereye sakladığını tek tek anlatmaya başlar. Bundy ve Hagmaier arasındaki ilişki ise gün geçtikçe daha da bir samimileşmektedir hatta işler öyle bir noktaya gelmiştir ki Bundy, Hagmaier için o benim dostum demiştir.
Bundy ve Hagmaier arasındaki gerçek diyalogların ses kayıtlarının kullanıldığı ve bu seri katilin işlediği korkunç cinayetlerin detaylarının saklanmadan ve bazı görsel verilerde kullanılarak sunulduğu filmde Bundy gibi bir seri katilin bir FBI ajanını bile nasıl manüpile edebileceği net bir şekilde yansıtılmıştır.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  No Man of God

  Yayın Tarihi:

  27 Ağustos 2021

  Senaryo:

  Kit Lesser

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >