OMG! Oh My Girl
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 444 Görüntülenme

OMG! Oh My Girl

OMG! Oh My Girl, sekiz arkadaşın birlikte geçirdikleri bir haftasonu için şehir dışına gittikleri zamandır. Arkadaşlar, aralarındaki ilişkileri daha iyi anlamak için, bir araya gelerek, heyecan verici birkaç haftasonu aktivitesinde birlikte zaman geçirmeyi planlarlar.

Arkadaşlar, kendilerini, aşk, arkadaşlık ve çok daha fazlası hakkında öğrenmeye iten bir serüvene çıkarırlar. Her karakter, kendileriyle ilgili önemli gerçekleri keşfederler. Grupları arasındaki ilişkiler, birbirlerini daha iyi anlamak için değişir ve gelişir.

Heyecan verici birkaç günde, arkadaşlar çok şey öğrenir ve daha önce kendilerinden uzak tuttukları bazı şeyleri keşfedebilirler. Bu tatil, onların kendilerini daha iyi anlamalarını sağlar ve kendilerini daha rahat hissettikleri kişiler haline gelmelerine yardımcı olur.

Oh My Girl, izleyicilere, arkadaşlık ve birlikte geçirilen zamanın önemini vurgulayan, neşeli ve eğlenceli bir film sunuyor. Bu film, arkadaşlarınızla vakit geçirirken gülümsediğinizi, öğrendiğinizi ve özgüveninizi arttırdığınızı hissetmenizi sağlayacak.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  OMG! Oh My Girl

  Yayın Tarihi:

  27 Ekim 2022

  Senaryo:

  Thitipong Kerdtongtawee, Thanaram Prameboon

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >