Ortaya Karışık İlişkiler izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 411 Görüntülenme

Ortaya Karışık İlişkiler izle

Ortaya Karışık İlişkiler (Donde caben dos) 2021 Netflix Filmi Full HD Türkçe Dublaj izle Film: Birlikteliklerinden sıkılmış olan bir çift bu ilişkinin sonunu görememektedir. İlişkileri giderek çıkmaza girerken önlerine gelen bir fırsat sayesinde hayatlarının en çılgın gecesini yaşamaya karar verirler. Bu çılgın gece ise çok özel bir parti için tüm kuralları bir geceliğine yok saymak ve başka kişilerin eşleri ile birlikte olmaktır. Yani bu bir eş değiştirme partisidir ve sınır ya da kural yoktur. Bu yüzden ikili bu partiye gitmeye ve bu sayede de ilişkilerini canlandırmaya karar verirler.
Bu sırada uzun zamandır bir araya gelemeyen iki kuzen ve hatta deneyler yapmak için can atan bir grupta kendisini bu partide bulur. Birbirinden farklı çiftler partiye gelmiştir ve herkes herkese dikkatle bakmakta ve neler olacağına karar vermeye çalışmaktadır. Bu kadar kişinin içinde özellikle de yeni deneyimler edinmek isteyen grup partide çok ilgi çekmiştir ve partiye gelen sorunlu ilişkileri olan çift ve iki kuzen de bu deneyler yapmak isteyen gruba dâhil olmuşlardır.
İşte bu noktadan sonra her şey değişecektir ve hiçbir şey beklendiği gibi ilerlemeyecektir. Her ne kadar eş değiştirme partisi olsa da yine insani duygulardan kıskançlık devreye girecek ve bu durum da komik olayları peşinden getirecektir. Bu partiden kimler aradıklarını bularak ayrılacaklardır? Bir ilişkiyi kurtarmak için gerçekten de bu denli ileri gitmeye gerek var mıdır? Bu partiden sonra herhangi bir ilişki devamlılığını sağlayabilir mi?
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  More the Merrier

  Yayın Tarihi:

  30 Kasım 2021

  Senaryo:

  Paco Caballero, Daniel González, Eric Navarro

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >